Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Úszással lehet fogyni olyan...

Úszással lehet fogyni olyan 6-7 kilót, úgy hogy mellette egészségesen étkezem? És ha igen, mennyi idő alatt menne le a feleslegem?

Figyelt kérdés

Heti háromszor járnék úszni egy órát. Hát-gyors és mellúszással kezdenék és ha ezek már jól mennek, akkor a pillangót is bevezetném. Egy napon egyfajta úszással fogalalkoznék.

Az étkezésben pedig minimális szénhidrátot ennék. Fehérliszt, glutén, és egyéb gabonafélék nélküli diétát csinálnék. 1500-1700 kalóriát ennék, hisz ez az ideális nekem.

Sikerülhet leadni így 6-7 kilót?



2017. júl. 17. 00:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2017. júl. 17. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Annyira okos kérdés. Véletlenül sem írod le, hogy pl. hány kiló vagy. Így látatlanban a kérdés értelmessége alapján azt mondom, hogy nem, nem fogsz a 45 kilódból 6-7 kilót lefogyni, mert csontból nem lehet fogyni.
2017. júl. 17. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Cortez70 ***** válasza:
100%
Ha így kalória mínuszban leszel akkor fogysz.
2017. júl. 17. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Diéta!Kevés cukor,bio ételek,citromos víz,barna liszt,sonka,sajt,csirkemell/rizzsel pl..Egyél ilyeneket.A cukros üdítőt felejsd el,és ha iszol energia italt akkor minél kevesebbet abbol is.

5 évig úsztam versenyszinten,már abba hagytam.Olyan izomzatot "adott".Minden izmot megmozgat,és nagyon egészséges.Ha rendszeresen csinálod,akkor igen.Fogysz.De mellette el mehetnél futni is egy héten kétszer kb.Én amikor úsztam,minden nap(kivéve vasárnap) 2-3 órahosszát,technikai edzsések voltak,de valamikor időre kellett úszni.MEGÉRI,de megfelelően kell étkezni:D Sok sikert.

2017. júl. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nő, 70 kiló a 175 centijéhez, kor 23év. Mellbőség 90, C kosár.
2017. júl. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát nem. 164 cm, 56 kg, 75/B mellméret és 12/L. De azért majdnem.
2017. júl. 17. 17:41
 7/7 A kérdező kommentje:
Többieknek ment a zöld kéz!
2017. júl. 17. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!