Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Szerintetek lenne esélyem...

Szerintetek lenne esélyem felfejlődni? (több lent)

Figyelt kérdés
2,5 évet versenyszerűen úsztam,de abba kellett hagynom a tanulás miatt mivel az út elvett 2 órát és az edzés is 4-et.Szinte ugyanúgy úsztam,mint akik előttem jóval kezdték és azt hittem sosem tudok hozzájuk felfejlődni.De most azóta eltelt 1,5 év.Nem azt mondom,hogy nem úsztam,de nem heti 5 edzésem volt,alig voltak versenyeim,és az edzés sem volt olyan kemény,mint ott.Most újra szeretném elkezdeni,de már nagyon sokat romlottak az eredményeim nekik meg még a plusz ellenfeleimnek meg csak javultak.Most 100 gyorson én úszok 1:15-1:20-at ők meg 58-59-et,stb.Szerintetek még lenne esélyem fel fejlődni hozzájuk?

2017. júl. 19. 15:50
 1/2 A kérdező kommentje:
*nekik meg csak javultak* (kimaradt)
2017. júl. 19. 15:53
 2/2 anonim válasza:
Hát másfél év az elég sok nem hiszem hogy feltudnál fejlődni hozzájuk, de ilyen idővel ajánlom figyelmedbe a vízilabdát mert nagyon jó szélső játékos lehet belőled mert ez elég jó idő.
2017. júl. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!