Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Nagyon szeretem a búvárkodást,...

Nagyon szeretem a búvárkodást, és az egész életemet ennek akarom szentelni, de milyen munkát és/vagy vállalkozást lehet ezzel elkezdeni/ elindítani?

Figyelt kérdés

2017. dec. 11. 19:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Milyen minősítésed van?
2017. dec. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Lehetnel olyan h a tengetekben különféle allatokat kagylokat keresel vagy fenykepezel vagy videozod az ottani elovilagot vagy valahol ahol nagy capakat tartanak ilyen vizi allatokat etrted őket meg akik leakarnak merülni penzert akk velük lemerulsz
2017. dec. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nincs még minősítésem mert az elkövetkezendő két évben akarom elvégezni. És tudni szeretném a lehetőségeimet. :) Kutatok utána nézegetek, csak jobb ha olyan mondja aki már benne van.
2017. dec. 13. 06:51
 4/13 anonim ***** válasza:

Azért ez ennél kicsit bonolultabb. 2 év alatt nem fogsz tudni búvárkodásól vállalkozást indítani. Rengeteg merülési számodnak kell legyen, és rengeteg tanfolyamot kell végezz.

Búvárkodtál már?

2017. dec. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem, de azaz álmom h búvár legyek és ha lehetséges benne szeretnék vállalkozást indítani. :)
2017. dec. 13. 19:13
 6/13 anonim ***** válasza:
Férfi/nő vagy?
2017. dec. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Akkor azt javasolnám, először próbáld ki :)

Vegezz el egy alap tanfolyamot, buvarkodj rengeteget majd vegezz el további tanfolyamokat.

Gondolom nem árulok el nagy titkot, hogy anyagilag nem filléres sportág, és nincs olyan opció hogy egyből búvároktatónak vagy pedig ipari búvárnak tanulsz. :)

2017. dec. 14. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nő vagyok :)


Utolsó: Nem árultál el új dolgot azzal h nem olcsó mulatság.

2017. dec. 14. 06:30
 9/13 anonim ***** válasza:

Én szeretek búvárkodni de pl a technikai búvárkodás nem vonz. ( Ők azok akik "hivatalból" búvárkodnak, pl hidak szerkezetét ellenőrzik a folyókban a víz alatt).

Szerintem ma Magyarországon azok a sikeres búvár vállalkozások akik kínálnak technikai búvárkodást és rekreációs merüléseket is, illetve jó kapcsolataik vannak külföldi búvárbázisokkal.

Első körben ki kell találni melyik szervezetnél akarsz minősítést szerezni. Pl a CMAS és a PADI világszerte ismert, de sok más - jó - szervezet is van, pl a magyar UEF.

Minden szervezetben vannak szintek amelyekre vizsgázni kell és ahogy írták az egyik feltétel általában a merülések száma. Pl nem lehetsz dive master 30 merülés után.

Másfelől egészségügyileg is van pár kritérium ü nem olyan szigorú , de van olyan ismerősöm aki azért hagyott fel a búvárkodással mert nem tudott kiegyenlíteni rendesen.

2017. dec. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
hogy szeretheted ha még nem is merültél? Természetesen rengeteg gyakorlás, lehetőleg a világ különböző területein, sok tanfolyam elvégzése, és először segítő tudsz lenni egy búvárbázison, aztán több gyakorlat után merülést vezethetsz. Merülésvezető lehetsz, alapíthatsz búvárbázist iszonyú sok munkával, sok költséggel, és sok ismeretséggel.
2017. dec. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!