Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Egy olyan úszó csillagnak,...

Demet77 kérdése:

Egy olyan úszó csillagnak, mint Katinka (Hosszú) hány arany meg ezüst érme lehet, hisz bárhova megy, már előre tudni lehet ki viszi a pálmát?

Figyelt kérdés
Egerszegi jobb volt mint Hosszú,vagy Ő a valódi úszó-fenomén?

2017. dec. 17. 09:59
 1/10 anonim ***** válasza:
76%

Egerszegi Krisztinának egy nagyon erős száma volt, 200 m hátúszás, amiben 3 egymást követő olimpián nyert, nagy fölénnyel verte a világot.

Legjobb olimpiáján, 1992-ben Barcelonában még két számban nyert, 100 háton és 400 vegyesen. Főleg a vegyes mutatja, hogy másban is jó volt a háton kívül.

Hosszú Katinka mindenben jó, vegyesen tarol, de bármilyen számban elindul, a világ élvonalában tud lenni, ha ráhajt egy számra, bármelyiket meg tudja nyerni. Eegrszegi is nagy teheség volt, hatalmas szorgalommal. Katinka meg lehet mondani, úszófenomén, akinek férje, Shane feismerte a számára ideális felkészülési programot.

2017. dec. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
33%
Abban a pillanatban, mikor tiltolistara teszik azt a doppingszert, amit szed, abbahagyja az uszast. Lattunk mar par amerikait igy. O is azota szarnyal, miota megjarta amerikat...
2017. dec. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
80%
Felesleges a doppingon rugózni, a legtöbb ember ennek a teljesítményneg a tizedére se lenne képes. A dopping nem helyettesíti azt, hogy az egész életét és minden idejét az edzésre fordítja.
2017. dec. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem hinném,hogy Katinka valami "tiltott" szerrel fűti magát,kemény munkával és adottságával érte el a világ legjobbja címet;nos természetesen a férje,egyben edzője van a háttérben,aki egy remek szakember.Sok-sok nő,még csak álmodni sem mer a Katinka jelenségről,kitartásról az életében,amennyiben sportról beszélünk.
2017. dec. 18. 20:21
 5/10 anonim válasza:
100%
Tiltott szerrel biztos nem, általában olyanokat tolnak ami nem kimutatható (még).
2017. dec. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
47%
Hosszú katina egy állat😂😂ő a legjobb es nem szed semmi szert!!!
2017. dec. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
32%

Én nem tudom miért kell annyira tolni. Oké, ha megy nyer, de ennyi. Na de nem is ez itt a lényeg. Egerszegi Krisztina volt szerintem a valódi.

Én nem vagyok biztos benne, hogy Katinka doppingol, nyilván nem tesz maga ellen. De azért nagyon furcsa, hogy ennyi éven keresztül és ennyi idősen csak úgy magától ilyen jól tolja. Egy vérátömlesztés is csodákra képes, nem hinném hogy a férje valami sokkal speckóbb edzésben részesíti, amitől nagyon jól megy az úszás. Ez az én véleményen nagyon röviden.

2018. jan. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Szerintem Egerszegi Krisztina a legjobb úszó.😃
2018. febr. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
89%
Nálam Egerszegi a jobb. 5 olimpiai aranyérmet szerzett úgy, hogy 22 évesen, már abbais hagyta az úszást.
2018. márc. 31. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Meg azért, valahogy szerethetőbb is volt. Persze, Hosszú is, de mégsem annyira.
2018. márc. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!