Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Tudnátok mondani egy uszodát...

Tudnátok mondani egy uszodát Pesten, lehetőleg Újbuda környékén (az se baj, ha messzebb van kicsit), ahova lehet rendszeresen bérlettel úszni járni, és annyira nem is túl drága a bérlet?

Figyelt kérdés

2018. jan. 29. 11:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Újbudán a Kondorosi úton van a Nyéki Imre uszoda.
2018. jan. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi...


Azért 10 ezer forint egy 10 alkalmas bérletért, szerintem baromi drága. Szoboszlón ennyiért 30 alkalmast kapsz...

2018. febr. 22. 10:28
 3/7 anonim ***** válasza:

10 ezer Ft játékpénz egy tízalkalmas bérletért.


Amúgy meg a kérdésre a válasz engem is érdekelne, ebben a remek kerületben dolgozom és pl. a Nyékiben nem lehet SZÉP kártyával fizetni.

2018. febr. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pedig az alatt nem nagyon van. Én kötelező jelleggel jártam úszni gimiben, 500 Ft/alkalom (diák). Talán az egyik legolcsóbb Kaszásdülőn van, Újbudától 17/41 + H5.
2018. febr. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
10 ezer forint diák és helyi kedvezménnyel? Na ne mondjátok már, hogy aprópénz xD mint írtam, Hajdúszoboszlón ennyiért 30 alkalmasat kaptam
2018. febr. 28. 00:04
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy a BME miért szerepel a kulcsszavak között, de van lehetőség a BME-n úszást felvenni tesinek. Akkor is kell fizetni valamennyit, de jelentősen olcsóbb.
2018. febr. 28. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mert BME-s vagyok. Már vettem fel, és annyira nem jött be
2018. febr. 28. 07:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!