Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Bele megy az orromba a víz...

Bele megy az orromba a víz folyton, mit tegyek hogy ne?

Figyelt kérdés

Soha életemben nem tudtam úgy víz alá merülni, hogy ne kelljen befogjam az orrom. Folyton cikiztek vele, pedig egy viszonylaf jó úszó vagyok a baráti körömben.

Hogyan csináljam azt hogy ne menjen víz az orromba a víz alatt annélkül hogy befogjam vagy bármit dugjak bele?

tanácsokat és tippeket kérek szépen.



2018. ápr. 25. 21:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mellúszásban bele teszed a fejed a vízbe? És gyorsúszásban? Mert ha nem, akkor nem úszol szabályosan.

Fújd kifele a levegőt, ha víz alatt vagy!

Egyébként meg arccal lefele nézz, a medence alját nézzed, úgy menj víz alá! Ez mellúszásnál és gyorsúszásnál nem okozhat gondot. Ha háton fekszel a vízen és úgy nyomod bele a fejed teljesen, az kellemetlen lehet.

2018. ápr. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én az orromon szoktam kifújni a levegőt, folyamatosan, ha víz alá merülök
2018. ápr. 26. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem úszás közben, olyankor nem megy bele.

Akkor megy bele ha csak úgy víz alá merülök, vagy beleszökök a medencébe meg ilyenek.

2018. ápr. 26. 11:11
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
fújd ki a levegőt az orrodon...
2018. ápr. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!