Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Hogyan horgászhatnék úgy,...

Hogyan horgászhatnék úgy, hogy nem tudom összeállítani a felszerelést?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, gyerekkoromban sokat horgásztunk, és mindig a faterom szerelte össze a cuccokat. Az utóbbi években már nem igazán jártunk, ezért őszintén szólva fogalmam sincs, hogy hogy kell pl. egy horgot megkötni. De ami még nagyobb baj, hogy nem is tudom, hogyan épülnek fel a különböző felszerelések. Esetleg tudtok valami weboldalt, könyvet javasolni, ami segítene ebben?

2018. okt. 23. 10:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Többféle horgászati irányzat van, ennek megfelelöen

eltéröek a tecnikák, végszerelékek stb.

Azt gondolom egyelöre maradj az alapoknál, egy szerü

spiccbottal keszegfélék horgászata lenne tanulásnak a megfelelö.

horog kötés egyszerüen

[link]


[link]


[link]


na és a youtube is kimerithetetlen videókból csak írd be mit szeretnél látni!

2018. okt. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Horgászni egyébként tudok, mindig is tudtam, szóval tényleg csak az összeszerelés, ami nem megy.
2018. okt. 23. 17:17
 3/6 anonim ***** válasza:

Az csak az elv, hogy "amint elmerül az úszó be kell vágni", az még nem tudás.

Alapoktól építs, ahogy írták.

Vannak cikkek meg minden egyéb a neten.

2018. okt. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Horgászni egyébként tudok, mindig is tudtam"


Én már vagy 40 éve tanulom, gyakorlom, de időnként még így is túljárnak a halak az eszemen! :)

2018. okt. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tényleg hosszú éveken keresztül jártunk anno "lógatni". Pontosan tudom, hogy hol keressen a halakat, hogy mivel csalizzak, hogy milyen módszerek vannak, régen még dvd-ket is vettem, horgászújságokat éveken keresztül vásároltam minden hónapban, szóval ne úgy képzeljetek el, hogy fél évben egyszer lementünk a helyi "pocsolya horgásztóra" spiccbotozni, meg 10 centis kárászokat fogdosni. Megmondom őszintén, bevallom férfiasan, annak idején apum kinyalta a seggemet, nekem nem kellett a felszerelésekkel bíbelődni, ezért kérdezem, hogy hol tudnám ezeket a dolgokat elsajátítani, mert lassan 20 évesen nagyon ideje lenne megtanulni...
2018. okt. 24. 16:39
 6/6 anonim ***** válasza:
Aranyapám, az internet világában valamit nem tudni, ami érdekel, kész művészet. Én csempézni, meg fugázni is ott tanultam.
2018. okt. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!