Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Mit gondoltok megvalósítható...

Mit gondoltok megvalósítható ez az edzésterv?

Figyelt kérdés

24 éves férfi vagyok, vékony, de izmos testalkatú kb 62kg.

hetente 4x-5x járok le úszni, most kezdtem el igazából.


A kérdésem a következő lenne, hogyan és miként kéne edzenem, hogy izmosodjak? Esetleg X hosszonként nyomjam ki a saját testsúlyomat karral a medence szélén, esetleg fekvőtámasz vagy ez hülyeség? Azon gondolkoztam, hogy az úszás nyújta az izmokat, esetleg csak kárt tennék vele?

Mit javasoltok az egyéni kcal bevitelem mellett edzenem kéne külön, vagy elég lesz az úszás is?

Célom nagyjából a junior váltóúszó Holló Balázs alkat lenne, talán annál egy kicsivel kidolgozotabb test.


2018. okt. 30. 20:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Az úszás elsősorban zsírégető sport és a keringési rendszert fejleszti. Erősítésre önmagában nem elég. Súlyzós vagy saját testsúlyos edzéssel kombinálva lehet igazán szép formát elérni.

Amit írsz, az jó lehet, vagy Ilyen gyakorlatokkal lehet kombinálni: https://www.youtube.com/watch?v=b6DUEEQm3dY

2018. okt. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2018. okt. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek :)

utolsónak az utolsó videója nagyon jó, olyan edzésre én is szívesen elmennék.

2018. okt. 30. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!