Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Hallottam olyat hogy egyes...

Hallottam olyat hogy egyes horgász boltokban kiadjak az engedélyt vizsga nélkül, van ilyen?

Figyelt kérdés
ha valaki hallott hasonló dolgokat vagy esetleg történt vele ilyesmi kérem ossza meg. Válaszokat előre is köszönöm!

2018. nov. 30. 08:06
 1/8 anonim ***** válasza:

Nincs papíron.

de sunyiság mindig van.

De mit érsz el vele?

Első ellenőrzésnél a tónál rendőrök visznek el, közokirattal való visszaélésért.

2018. nov. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az első jól leírta. Meg amúgy is, nem egy nagy cucc egy vizsga.. Mindenkit átengednek, még azt is, aki ponton alul van (Persze, csak akkor, ha azért tud valamit. Pár ponttal nyilván nem löknek át senkit. Egyébként én helyeslem, hogy kötelező a vizsga, mert sokan nincsenek tisztában a szabályokkal. Persze van még így is sok agyilag elmaradott, aki nem képes betartani....). Úgyhogy sok sikert. Kb. 1-2 óra alatt meg lehet tanulni, ha nem tudsz semmit (bár a nagy része logikus).
2018. nov. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Pár ponttal nyilván nem löknek át senkit.

Vagyis inkább; Pár ponttyal nyilván nem löknek át senkit.

2018. dec. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
:D Igaz..
2018. dec. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Saját szememmel láttam, hogy kihajítottak valakit már az írásbeliné, annyira nyegleó volt a kölök.
2018. dec. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nagyon helyes.

Hiányossága mindenkinek lesz a horgázsvizsgán, nem profi szakembereknek vizsga, hanem alapvető ismeretekről vizsga.

2018. dec. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Első válaszoló

És hogyan tudnák meg hogy feketén lett vásárolva?

2019. febr. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Könnyen: nincs vizsgabizonyítvány, állami bejegyzése.

Rendben, éves területi engedély van.

De a halőrnek a vizsgabizonyítvány, szakigazolás is kell.

Anélkül mintha semmi se lenne.

2019. febr. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!