Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Sportórát fogok venni és...

Sportórát fogok venni és inkább azok véleményére lennék kíváncsi akiknek szintén van sportórájuk?

Figyelt kérdés

Mint a címbe is említettem rendszeres sportoláshoz szeretnék venni egy kalória számláló sportórát, de nem csak a kalória mérés része miatt hanem amit még tud ez az óra amellett hogy napi aktivitást is mér... Futáshoz illetve úszáshoz használnám és mind a kettő sportolást megkönnyítené egy ilyen óra használata, mivel méri a távolságot illetve az égetett kalóriát amire valljuk be ki nem lenne kíváncsi ha például lemegy a szigetre futni...


Szóval a kérdésem az lenne hogyha nektek van sportórátok akkor milyen fajta? És mit vettetek figyelembe amikor megvettétek? Illetve belinkelem amit valószínűleg én is fogok... Valamint pulzust is mér is megmutatja hogyan viselkedik az ember szíve sportolás közbe.


[link]



2018. dec. 20. 04:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy határozott vélemény:pulzusmérőpánttal mérje a pulzusmérőpánttal, mert amelyik csuklóról méri, nagyon pontatlanul mér
2018. dec. 21. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
na még egyszer: pánttal mérje a pulzust, mert amelyik csuklóról méri, nagyon pontatlan.
2018. dec. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem egy Suunto Ambit 3 Peak-em van. Szeretem, de szerintem majd egyszer átállok Garminra. Azért vettem ezt pár éve, mert elég magas üzemidővel rendelkezik, így hosszú gyalogtúrákra is alkalmas, nem csak futásra. Igen, valóban jobb technológia a mellkaspánt, mivel az EKG pontosságú, és bár az optikai mérés is rengeteget fejlődött, de még mindig nem az igazi. Polar jó kis márka, és ez típus bővíthető mellkasi pánttal.
2018. dec. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!