Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » A sport adhat önbizalmat,...

A sport adhat önbizalmat, vagy magabiztosságot?

Figyelt kérdés
Szeretnék elkezdeni sportolni, egy új közösségbe. Eddig sose volt önbizalmam, nem voltak barátaim és ezen szeretnék változtatni. És kíváncsi vagyok hogy a sport segíthet e ebből a helyzetből kimászni. Tanácsok jöhetnek.

2019. jan. 11. 22:27
 1/5 anonim válasza:
65%
Ja sztem ha kitartóan csinálod akkor igen! DE FONTOS, HOGY SZERESD AZT AMIT CSINÁLSZ!
2019. jan. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
6%

szerintem nem.

ilyen problémára sokkal jobb a heti 1x örömlány és heti 1x diszkóban csajozás.


ha frusztrált csótány lennél,ami remek alap mondjuk a küzdősporthoz,akkor azt mondanám hogy igen.

de a frusztráltak nem feltétlen önbizalom hiányosak,sőt.

csak egyenlőre nincsenek azon képességek vagy anyagiak birtokában ami alapot adhatna a természetük kiterjesztéséhez.

https://www.youtube.com/watch?v=2Lpdry_sIgo

2019. jan. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Lány vagyok....
2019. jan. 11. 23:23
 4/5 anonim ***** válasza:

adhat, sőt nekem a kondi adott 18/f, és nem keveset,

az h ninscnek barataid 1 dolog, nem jarsz olyan kozosegbe ahol van valakivel kozos, elofordul


amit tenylegesen elérhetsz egy sportal uj társasag, így valószínűleg uj baratok, és ha mozogni is kell(nem darts) akk szebb kulso

ha 14 vagy alati vagy barmi johet kivetel kondi, 14 felett igazan nem tudom h mi lenne jó, fogalmam nincs h mik tetszenek :D


18/f


sok sikert

2019. jan. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

[link]


Összedobsz egy ilyen testet, és olyan önbizalmad lesz, hogy csak na!

2019. jan. 12. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!