Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Vízilabdázó fiúk! Beleszoktato...

Vízilabdázó fiúk! Beleszoktatok pisilni a medencébe?

Figyelt kérdés
2019. febr. 20. 14:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
Nem érdemes, mert mindenkit jól megfertőzöl, aztán bukjátok a meccset.
2019. febr. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%
A vizelet steril, de mondj még pár hülyeséget ha már ennyire értesz hozzá.
2019. febr. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%

Rommá van vegyszerezve egy ilyen edzői medence.

Persze, hogy bele. Szerintem nincs olyna edző aki edzés alatt mosdó szünetet tartana, sőt még azt is el tudom képzelni, hogy közröhely tárgya lenne az aki elmenne egy edzésen...

2019. febr. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
25%

Steril? Észlények világa.

Aki bunkóparaszt, az hugyál bele. Az edző helyében kivágnám a g.ecibe az ilyet.

2019. febr. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nem vagyok ugyan vízilabdázó. Egyszer három lányhaverral mentem uszodába. Összebeszéltek és kb. öt percen keresztül folyamatosan nyomkodtak le a víz alá. Előtte épp akartam kimenni mert már nagyon kellett. Egyszerűen nem bírtam már a lenyomkodást és ott kiengedtem egy részét.
2019. febr. 21. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
Legtöbben bele pisilnek a vízbe, akár sportolóról, akár átlag emberről beszélünk. Bunkóság? Felfogás kérdése. Akit zavar, ne menjen uszodába/strandra!
2019. febr. 24. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
74%
6- osnak: remélem, nem sokan osztoznak a véleményedben. Mert, szerinted, akik ilyen közös vizekbe mennek, azok azzal a tudattal teszik, hogy szanaszét van hugyozva a bunkók (és inkontinens öregasszonyok) által? Te fordítva ülsz a lovon. Sokan az ilyenek miatt, mint te vagy - nem mennek közös vizekbe.
2019. febr. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
Van aki még a partról is belevizel.
2019. febr. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
87%
8-nak: hol élsz te, a vadkeleten(?) -ja, ez itt majdnem az
2019. febr. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
100%
Ez olyan baromság! Osztja itt az észt mindenki. Tudsz ellene tenni hogy ne pisáljanak bele a vízbe?Nem! Ezért hát vagy belenyugszol, vagy nem mész strandra/uszodába. Lehet itt mondani hogy milyen paraszt aki belevizel,de ettől még így lesz.
2019. febr. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!