Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Milyen feeder felszerelést...

Cerámia kérdése:

Milyen feeder felszerelést vegyek?

Figyelt kérdés

Kezdő vagyok, eddig bojlis horgász voltam. Kiszeretném próbálni a feederezést. Tudtok ajánlani botot és orsót?

Közepes távolságokra szeretnék dobálni (max. 60 m) és kifejezetten inkább pontyokat szeretnék fogni. Olyan botra volna szükségem, ami nagyobb pontyoknál sem okoz kellemetlenséget.

Nézegettem már botokat és ezt néztem ki:Leeda Concept GT 360



2019. febr. 25. 13:16
 1/4 A kérdező kommentje:
Javítanák a távolságon. 40m és tavon horgásznék
2019. febr. 25. 15:17
 2/4 anonim ***** válasza:

Leeda egy method feeder pálca.

Természetesen nagyobb 10 körüli pontyok is gond nélkül kivehetőek vele.

Igazából nem egy kezdő pálca, hiszen extrém lágy.

Ezt akkor célszerű választani, amikor kiderült, hogy a finompeca mennyire jött be.

Ez a bot már egy fétise a feeder ágnak.

Nagyon jó, igazából pénzben a duplájának megfelelő (30ezer) forintos botok tudását lehozza, de ilyen extrém lágy botot nem ajánlanék kezdésnek.

Mediumheavy botokat tudnék ajánlani.

BY DÖME TEAM FEEDER POWER FIGHTER 360H 30-100gr Ez olyan 16 ezer forint. Egy szimpla spro bot döme címkével, viszont teljesen jó kezdésnek.

2019. febr. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget! Orsónak milyet ajánlanál?
2019. febr. 25. 19:27
 4/4 A kérdező kommentje:
Én egy Okuma Longbow nyeletőfékes orsó orsóra gondoltam 50 es méretben.
2019. febr. 25. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!