Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Mennyi idő alatt tanultatok...

Mennyi idő alatt tanultatok meg úszni?

Figyelt kérdés
Na persze nem világbajnok szintre értem, hanem olyan lemegyek asz uszodába és egyedül úszok pár hosszt hobbi sportolásra gondolok...

2019. márc. 2. 13:54
 1/6 A kérdező kommentje:
Annyival kiegészíteném, hogy leginkább azoknak szól a kérdés akik felnőttként tanultak úszni.
2019. márc. 2. 13:55
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha napi 3-4 órában csinálnád akkor szerintem kb 2(-3) hét kellene hozzá. Íratkozz be egy tanfolyamra, úszni hasznos és tök jó dolog!!!! Sok sikert.
2019. márc. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Megtanulni akár egy óra alatt meg lehet. Csak utána fejleszteni kell, hogy tovább bírj úszni. Egy óra alatt megtanulsz, utána minden nap gyakorolsz.
2019. márc. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%
Azért elég ellentmondásosak a kommentek.
2019. márc. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ellentmondásos vagy nem, engem hónapokig hiába "tanítottak" az általános iskolai tesiórás "tanfolyamon". Később egy nyaralás alatt pár óra alatt sikerült, hogy nem ér le a lábam és haladni is tudok. Ha ezzel elmész uszodába, még nem úszod át a medencét elsőre, de 2. vagy 3. alkalommal már akár igen.

Nem világbajnok szinten megtanulni úszni meg lehet pár óra alatt is. Azon a szinten, ahogy a kérdező kérdezi. Nem írta, hogy tökéletesen akar megtanulni, csak hogy ússzon pár hosszt.

2019. márc. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Hát igen sok itt az ellentmondás. Közben már beiratkoztam, majd meglátjuk...

2019. márc. 7. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!