Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Ha egy nő ilyen ruhában megy...

Ha egy nő ilyen ruhában megy uszodába strandra mit tehetnek vele? Hiszen tkp pucér és mégis visel fürdőruhát szóval azt nem mondhatják hogy nincs rajta ruha

Figyelt kérdés

de ha meg van rajta fürdőruci milyen indokkal küldhetik ki?


[link]


2019. márc. 27. 16:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%

van ahol az úszómesternő ilyen ruhába van.

Minek akarod kitiltani?

2019. márc. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

én nem akarom kitiltani sőt..... csak elképzelem ahogy nálunk kisváros városi usziban megjelenik ebben valaki. szerintem meglincselik....



amikor abból probléma volt amikor oldalpántos bugyiban ment egy nő..... a helyi mammerek a vérét kívánták és már rohantak is auz úzsómesterhez hogy azonnal ezt a cédát innen ki....

megtörtént.


akkor ha megjelenik ebben?

2019. márc. 27. 16:27
 3/12 A kérdező kommentje:

"van ahol az úszómesternő ilyen ruhába van."ű


Ja Délegyházán meg a strandfelügyelő is pucér ahogy az összes vendég is mert nudista strand de hogy jön ez ide?

2019. márc. 27. 16:28
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

A házirend "jó ízlésnek megfelelő", "erkölcsbe nem ütköző" gumiparagrafusaival lehet indokolni.

Én nem küldeném ki. Sőt biztatom a lányokat az ilyen fürdőruhára. Bejön nagyon. Köszi a képet!

2019. márc. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

"Sőt biztatom a lányokat az ilyen fürdőruhára."



Nana.. mutatok én neked olyna lányt aki ha ilyet húzna fel elhányod magad.

2019. márc. 27. 16:37
 6/12 anonim ***** válasza:
Úgyértem aki sportolni jár az uszodába és ez látszik az alakján. :-)
2019. márc. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy ilyen forma csajra senki nem szólna,de hasonló rucit nem a fiatal csajok szoktak felvenni,hanem a haldokló házasságban fetrengő legkevésbé sem esztétikus látványt nyújtó,önkritika nélküli 50 feletti nők.

Rajtuk is megnéznéd?


Amúgy meg valószínűleg azt tennék mint a ruhaboltban amikor kér a dagi egy 28as farmert és az eladó meg végignéz rajta és odavisz neki egy 36osat.

Megsértődnek és még nekik állna feljebb.

2019. márc. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

"Egy ilyen forma csajra senki nem szólna,"



óóóóóóóó dehogynem!!! épp az a "többi" csaj és nő lenne kiadkadva kinek nem ilyen a teste (csak szeretné ha ilyne lenne)

2019. márc. 28. 08:05
 9/12 anonim ***** válasza:
81%

Bugyinak nem nevezhető semmiség van rajta. Ez is egy indok amiért elküldhetik. Ez már tényleg az a ki van a kloákája öltözék. Nem kívánok ilyennel egy usziban lenni.

N

2019. márc. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
És hopp, a 9-es és tsai elüldözik.
2019. márc. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!