Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Ti szerettek úszni?

Ti szerettek úszni?

Figyelt kérdés
Csak mert én nem szeretek járni, de sajnos szüleim azt mondják hogy kötelező.

2019. ápr. 14. 22:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én szeretek.

Ha nekem azt mondták volna, kötelező, lehet, én se szeretném.

2019. ápr. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szeretek. 4 éves korom óta úszom és még nem untam meg. A szüleim is úsztak, sőt úsznak most is. Így természetes volt, hogy kiskorunkban a nővéremmel elvittek bennünket az uszodába. Nem erőltettek semmit, de teszett mindkettőnknek és úszunk azóta is. Nem bántam meg, szeretem. Jó érzés szinte súlytalanul lebegni, belemerülni.
2019. ápr. 15. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2019. ápr. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Imádom az úszást! Szeretek minden sportot, de ez a kedvencem!
2019. máj. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Imádok úszni, minden szempontból tökéletes nekem. Nem terheli az ízületeimet, asztmámra is jó, tartásomat is sokban javítja, felszabadít.


Egyébként engem is járatott anyum gyerekként úszni, akkor én sem mondanám hogy túlságosan rajongtam érte, most viszont így felnőtt fejjel baromi hálas vagyok hogy elvitt úszni és megtanultam.

2019. máj. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Idén júniusban végre sikerült kikönyörögnöm, hogy 8 év után abbahagyhassam az úszást. Jövőre sportkörös leszek gimiben :D
2022. aug. 23. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!