Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » 100% vízhatlan irattartó...

100% vízhatlan irattartó úszáshoz?

Figyelt kérdés
Tudnátok ajánlani tuti biztosan vízhatlan, bevált tartót, amit tartósan lehet vízben használni, derékra kötve, akár tengerben is? Kína, Decathlon, bármi jó (habár a Decathlon oldalán böngészve ott pont nem találtam, furcsállom is).

2019. máj. 24. 10:57
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Egy percbe sem telt.... [link]


Az irattartó egészen más

2019. máj. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Irat tartó, így már jobb?

Be szeretném a vízbe magammal vinni az IRATAIMAT (személyi, jogsi, forgalmi stb.), valamint pénz, kulcs, telefon.

Magyarán úszkálni vele.

Amiről te küldtél linket, az egy horgász tasak. Nem arra való, hogy hosszabb időt vízben merülve legyen.

Strand szütyő, vízhatlan pénztárca, úszótasak, nem tudom hogy hívják ezeket.

De fentebb mostmár leírtam a pontos igényeimet.

Amúgy egy ilyesmire gondoltam (azóta leltem egyet kínai barátainknál):


[link]

2019. máj. 25. 09:19
 3/6 anonim ***** válasza:

"Ha beleesett a vízbe, hosszabb ideig nyújt védelmet."


Bocs, hogy segítettem. Kár volt. Na nem baj, többét nem is fog elofordulni

2019. máj. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Csak 99% os van de mind1
2019. máj. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ezt írja az általad ajánlott tasaknál a Decathlon:

"Ez a vízhatlan tasak nélkülözhetetlen a vízparton"

"VÍZ- ÉS PORÁLLÓSÁG

Véd az időjárási viszontagságoktól és rövid ideig, ha vízbe esett"


RÖVID ideig.

Én ezzel úszni szeretnék, tehát tartósan vízben lenni. De ezt már a legelején leírtam.

Szóval tőlem megsértődhetsz, de te nem értelmezted helyesen a kérdésemet. Nem azzal van probléma, hogy segíteni próbálsz, azt köszönöm.

2019. máj. 28. 15:23
 6/6 anonim ***** válasza:
Én aliexpressről rendeltem 2 db vízhatlan nylon zacskót. 1 db 0,5-1 dollár körül volt. Slusszkulcsot tettem az egyikbe, majd lezárta, összehajtottam és betettem így a másodikba. Rákötöttem az úszógatyámon lévő madzagra, majd befordítottam (nehogy elhagyjam). Kb 1 óra után a külső zacsiba ment egy kis víz, de a belső zacskó tök száraz maradt. Ha biztosra akarsz menni 3 db zárható nylonzacsit használsz.
2019. máj. 31. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!