Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Ha szinkronúszók strandolni...

Ha szinkronúszók strandolni mennek, szoktak ott is gyakorolni szórakozásból?

Figyelt kérdés

Nyilván szeretik a vizet, a vízben mozogni. Így biztos strandra is szívesen mennek. Van, hogy strandon is próbálgatnak szinkronúszó gyakorlatokat, csak úgy?

Ha igen, felfigyelnek rá, elkezdik nézni néhányan?

Még nem láttam ott ilyet.



2019. júl. 9. 02:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a szinkronúszó barátnőm egyszer mutatott pár dolgot a strandon. De nem volt kivel szinkronban úsznia, mert egyedül volt :-)
2019. júl. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Igen! Általában új elemeket próbálunk ki, esetleg csinálunk egy saját kűrt! Inkább kínos szokott lenni, nem felfigyelnek hanem erősen megbámulnak...
2019. aug. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen szoktunk.Rám pl szoktak nézni mikor kimegyek a vízből a teljesen ismeretlen emberek megdícsérnek hogy milyen szép volt és nehányan meg is kérdezték hogy hogy csinálom ilyen szépen
2021. márc. 8. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Alap, hogy szoktunk, legalábbis én igen. Ha már szinkronúszol elképzelhetetlen simán csak elleni és úszni. Viszont legtöbbször nem lehet egy csomó gyakorlatot kivitelezni, mivel alacsony a víz. Olyankor csak balettlábazás, max bicska fér bele. Tavaknál jó mélyre be kell menni, hogy rendesen lehessen csinálni valamit. Ott meg annyira nem bámulnak már meg. Kismedencékben meg nem lehet, mert az zavar mindenkit.
2021. dec. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!