Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Vettem egy új tabletet,...

Vettem egy új tabletet, lenovo tab4 10, kell e rá vírusírtót telepíteni, , vagy lehet rá letölteni? Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
2019. júl. 25. 11:39
 1/3 anonim ***** válasza:
47%

A google play önmagát szűri. Ha sok "gyanús" programot telepítesz, akkor tegyél rá ingyenes avastot a playből


[link]

2019. júl. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 huslevess válasza:
100%
Szerintem a vírusírtó felesleges.Csak arra kell vigyázni hogy a böngészőn belül mikre kattintasz rá. Ha semmilyen gyanús oldalt nem látogatsz meg akkor valószínűleg nem lesz bajod a vírusokkal.
2019. júl. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos ez a legnagyobb csalás, amit elkövetnek. Kell a Windows 10-re az Eset Internet Security12 egy éves licenszes virusirtó, vagy a boot és hasonló virusoktól nem védi semmi. A Defender nem ér sokat.
2019. júl. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!