Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mit tegyek, ha elfelejtettem...

Mit tegyek, ha elfelejtettem a win 10 bejelentkezés kódot, jelszót?

Figyelt kérdés
Még, hála nem kérte... csak meg szeretném előzni a bajt. Mivel még kezdetben kikapcsoltam, hogy ne kérje, elfelejtődött. Köszönök minden segítő választ! (Örülnék, ha hozzáértők is írnának!)
2019. júl. 29. 12:41
 1/3 Robivosi ***** válasza:
A windwows 10-ben vagy a Microsoft fiókoddal, vagy a helyi lemezen létrehozott fiókkal tudsz belépni. Utólag egyiket sem tudod megnézni. Olyan progi nincs. Ha emlékszel a Microsoft-nál megadott email címedre, akkor esetleg tudsz új jelszót kérni. Helyi fiók jelszót ki lehet iktatni progival, sőt meg is lehet változtatni, vagy magát a fiókot törölni. De ezt tisztességtelennek tartom. Ha az oprendszer nem kér jelszót, nyugodtan használhatod.
2019. júl. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod! De, mi lesz, ha egyszer kérni fogja, egy bejelentkezéskor, vagy program telepítéskor a W 10, és kizáródom a laptopbol? (A rendszerre gondoltam a laptopon.)
2019. júl. 29. 22:29
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem módosítsd a jelszót. DreggHunShot-nak van egy Windows 10-es videója amin tudod módosítani a jelszavad. A telepítős részét hagyd ki, egyszerűen lépj be a Windows-ba nyiss egy cmd-t.

net user <felhasználónév> <az új jelszavad>

Ennyi

Remélem segíthettem

2019. júl. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!