Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Windows10-en hogy tudom a...

Windows10-en hogy tudom a törölt fájlokat visszaállítani?

Figyelt kérdés

Unokatestvérem több mint 100gb filmeket tartalmazó mappát törölt le a gépemről.. ezt hogy tudom visszaállítani?

Nincs biztonsági másolatom, szóval visszaállítást se tudok csinálni.

Dual boot van a gépemen, Ubunturól se tudom visszaállítani?


2019. aug. 21. 20:13
 1/4 Mr. V. ***** válasza:
100%

1. Nézd meg a lomtárban.

2. Ha ott nincs, akkor tölts le egy Undelete (Recovery) programot és azzal keress rá a még visszahozható adatokra.


FONTOS, hogy arra a meghajtóra addig SEMMIT ne írj, ne oda töltsd le, ne is nyúlj hozzá! Úgy nagy esélyed van, hogy 90%-a még menthető, talán 100%, de nem garantált.

2019. aug. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az ilyen programok nálam sajnos sosem hoztak eredményt, ppedig többet is próbáltam: EASEUS Recovery, recoverit, Recuva, stb.

Ezt az Undelete nevűt még nem próbáltam, talán hátha ez beválik.

2019. aug. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ubuntu, Testdisk partíciót kijelölöd, majd törölt fájlok helyre állítása.

[link]

2019. aug. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem hatékonyabb, de kizárja a lemez használatot.

A Windows, főleg a 10 -es szeret 2. partícióra is ideiglenesen rakni fájlokat pl. renNem hatékonyabb, de kizárja a lemez használatot.

A Windows, főleg a 10 -es szeret 2. partícióra is ideiglenesen rakni fájlokat pl. rendszerfrissítés telepítésekor, ami nem túl szerencsés, de Win10 esetén nem lehet kiiktatni teljesen.

Illetve ha a Windows -os lemez, azaz amin a rendszer van, arról let törölve, akkor úgy van a legtöbb esélye, ha nem a Windows -t használja.dszerfrissítés telepítésekor, ami nem túl szerencsés, de Win10 esetén nem lehet kiiktatni teljesen.

Illetve ha a Windows -os lemez, azaz amin a rendszer van, arról let törölve, akkor úgy van a legtöbb esélye, ha nem a Windows -t használja.

2019. aug. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!