Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mi a véleményetek az IObit...

Mi a véleményetek az IObit termékekről? Kiemelten a Driver Booster alkalmazásról, és erről a fájlról:Win32/IObit. Z? A Vírus Total állásfoglalása sem egyértelmű.

Figyelt kérdés
4 vírus total találat a hivatalos oldalról letöltött alkalmazásra.

2019. szept. 6. 15:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%
Ezt a driver busteres akármivel egyet lehet csinálni. Elfelejteni !
2019. szept. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
62%
#1 Ezt könnyen mondod így, de ha mondjuk naponta 10 gépet telepítenél, köztük olyanokat is, ahol már nincs is hivatalos hardver támogatása az az adott oprendszernek és azt se tudod mikori alaplap van benne, stb, ott bizony hasznosak tudnak lenni az ilyen programok.
2019. szept. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
73%
Igaza van a virustotalnak, a driver booster egy fos.
2019. szept. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
71%
#3 Konkrétan mi volt a gond vele? Nem találta meg a szükséges drivereket, vagy rossz drivereket rakott fel? Nálam még nem volt vele gond, bár mostanában nem használtam csak régebben.
2019. szept. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Nem engedte használni. Kiírta, hogy nem hivatalos verziót használok. Az IObit hivatalos oldaláról letöltött új exe. fájlal ua. a helyzet. Lehet hogy tényleg felejtős.

De ez a Win32/IObit. Z a többi termékében is megtalálható.

Legalábbis az Eset I. S. és a Malwarebytes szerint. A Vírus Totalon viszont nagy arányban jónak ítélik a driver boostert.Most akkor melyiknek higgyek?

2019. szept. 6. 17:18
 6/16 anonim ***** válasza:
92%

A driver booster nem vírusos, csak egy fos.

Rossz drivereket tesz fel, szétbãszarintja a registryt, stb...

2019. szept. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 levis56 ***** válasza:
52%
Próbáld ki ezt. [link]
2019. szept. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Köszi, megpróbáltam, de ezt az üzenetet kaptam: A biztonságos kapcsolat sikertelen


Hiba történt a következőhöz csatlakozáskor: www.az-partners.net. A partner érvényes tanúsítványt kapott, de a hozzáférés meg lett tagadva. Hibakód: SSL_ERROR_ACCESS_DENIED_ALERT

2019. szept. 7. 10:33
 9/16 anonim ***** válasza:

Az IObit ASC 3-4 évvel ezelőtt még kötelező volt, win 7 alatt tényleg jól takarított és optimalizált.


Ma már én sem használom mert spamel, vírusos és javulást a gépemen nem ér el.

2019. szept. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Win 7-et használok még. ASC- vel megvagyok elégedve.

Nem vírusos, csak sok benne a PUP.

2019. szept. 7. 11:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!