Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Biztonság

A kérdés

Ha a facebook messengeren chatelek valakivel, a feleségem otthon egy másik gépen be tud lépni a jelszavammal, a facebook messengerembe, hogy lássa miket írok az illetőnek?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Facebook, Messenger

szept. 20. 11:41  Privát üzenet  

A válaszok
igen

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/10Időpont szept. 20. 11:42 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. Végem van.

# 2/10Időpont szept. 20. 12:12 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Tehát, közben be tud lépni.

# 3/10Időpont szept. 20. 12:14 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Tehát, közben be tud lépni ő is.

# 4/10Időpont szept. 20. 12:15 Privát üzenet
Ez mindennél így van. Ahol csak név/e-mail + jelszó kell a belépéshez, ott ezek birtokában bárki beléphet más eszközökön. Ha pedig belép, már olvashatja is az ott lévő tartalmat. Vagy a jelszavad legyen privát, vagy ne a feleség orra előtt csináld a gázos dolgokat.

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/10Időpont szept. 20. 12:43 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a válszod.Sajnos, végzetes hibát követtem el.

# 6/10Időpont szept. 20. 13:51 Privát üzenet

Cserélj azonnal jelszót és az alábbi linken a "Bejelentkezett helyek"-nél kattints az otthoni gép neve melletti 3 függőleges pöttyre és kijelentkezés:

[link]

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/10Időpont szept. 20. 14:38 Privát üzenet
...vagy még gyorsabb, ha törlöd az egész beszélgetést most azonnal.

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/10Időpont szept. 20. 14:40 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, de most már minden késő, lebuktam.

# 9/10Időpont szept. 20. 19:56 Privát üzenet
Vagy nem kéne félredugni.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/10Időpont szept. 24. 11:32 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért nem látom a másik gépet otthoni hálózaton?
Borland Delphi Explorer-rel írtam egy kis adatbázisprogit (DBaseIV. Táblával). Otthon jól működik, másik gépen nem, BDE inicialzálási hiba ($2108) ugrik fel, aztán a progi...
Új laptopon a vezetékes net otthon jó, a vezeték nélküli percenként megszakad. Egy ismerősnél mindkét módon jó. De azért nem értem az egészet, mert van másik laptop is otthon,...
Hálózaton belül otthon pl 2 gép esetében az egyik illető meg tudja nézni, hogy a másik mit csinál pl milyen oldalt nyit meg a z adott böngészővel?
Az "otthoni csoport"-ban, a hálózatok almenüben minden gép látja a másikat! Ellenben az egyik gépről meg tudom nyitni a megosztott mappákat, a másik gépnél pwdig azt írja...
Feltelepítettem a másik gépemre a full tilt pokert hogy ne csak otthon tudjak játszani. Mit tegyek ha ezt írja?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések a Biztonság rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!