Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Te milyen sűrűn szoktál...

Te milyen sűrűn szoktál biztonsági mentést készíteni a fontos dolgaidról?

Figyelt kérdés

2019. szept. 23. 10:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Amikor már nagyon úgy érzem, hogy sokminden változott az előző mentés óta!
2019. szept. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Folyamatosan megy a biztonsági mentés felhős tárhelyre (Microsoft OneDrive). Minden kép, dokumentum egy olyan mappában van benne, ami folyamatosan szinkronizálódik a OneDrive-al (illetve van otthon egy NAS-om, az is szinkronizálja ugyanezeket az anyagokat saját maga és a OneDrive között).

[link]

2019. szept. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Automatikusan készül biztonsági mentés.

És hetente egy offline tárolóra is átszinkronizálom.

2019. szept. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hetente, de elkészítik helyettem.
2019. szept. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát, én még kicsit ódivatú vagyok, úgyhogy külső meghajtóra szoktam kiírni a fontosabb dolgokat, például munkadokumentumokat, utazásokon készített képeket. Amellett, hogy persze a gépen, sőt, a laptopomon is megvan nagyjából minden, így az igazán fontos dolgok három helyen is megtalálhatók.
2019. szept. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Felhőbe eleve nem mentenék fontos adatokat... ...tudod az már nem titok, amiről 2 ember tud...


A NAS-t meg egy felesleges plusz eszköznek tartom, ami bár megnyerő tulajdonságokkal bír, de csak egy üzleti fogás, semmi több.

2019. szept. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én pendrive-ra szoktam javában kép kb havonta.
2019. szept. 23. 11:36
 8/10 anonim ***** válasza:
#6: személyes titkosítókulcsok hiányában nem olyan egyszerű belekukkolni bármilyen felhőben tárolt dologba, de egyébként te tudod.
2019. szept. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#7-esnek:


A pendrive nem egy életgarancia! Az maximum arra jó, hogy gyakran változtatott anyagokat (dokumentum, program, stb.) átvidd az otthoni meg a munkahelyi géped között, vagy két munkahelyi gép között, ha nincs helyi hálózat.


Ha komolyabban akarsz menteni, akkor veszel egy külső HDD-t, amikor gondolod rámented a fontos adataidat, aztán berakod a szekrénybe.

2019. szept. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Három csoportba szervezek az adataimat aszerint, hogy milyen gyakran változnak és mennyire fontosak, ettől függöen van amit hetente, kéthetente és havonta.
2019. szept. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!