Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ez az oldal mennyire megbizhat...

Ez az oldal mennyire megbizható? Videókártyát néztem ki tőlük és nem tudom merjem e megrendelni.

Figyelt kérdés
[link]

2019. okt. 26. 08:15
 1/7 P.O.C. ***** válasza:

Sosem hallatom róla.


Nem az a gáz az ilyen neve nincs boltokkal, hogy nem ugyan azt árulják mint a nagyok. Hanem a gázos része a garancia. Sokszor lassabb az ügyintézés és nem olyan a hozzáállás. Főleg ha valamilyen 1-2 személy által üzemeltetettet garázs webshop.(Tisztelet a kivételnek!)


És bizony ezek elég gyakran eltűnhetnek a süllyesztőbe. Ha a 3 év garis kártyád 2 év után kaksizik be és vinnéd vissza, lehet a bolt előtt már csak ördögszekereket találsz, és a lakat is rá lesz rohadva.


És akkor azt az 5-10 ezer forintot, amit megspóroltál vele, annak többszörösét bukod.

2019. okt. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az elsőnek.. ez csak egy újabb random adócsaló noname webshop ahol valószínűleg nincs garancia, kivéve az olyan terméket amit közvetlenül lehet a szakszerviznek is küldeni. Alapvetően ilyen helyeken nem éri meg vásárolni nagyobb értékben, maximum olyat ami nem fáj, ha tönkremegy.. Láttam pl 1400 forintos pendrive-t..
2019. okt. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
videokartyat akartam venni itt de akkor ezekszerint itt nem éri meg venni?
2019. okt. 26. 09:52
 4/7 P.O.C. ***** válasza:
Pontosan melyiket akarod? Linkeld be!
2019. okt. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
2019. okt. 26. 10:04
 6/7 P.O.C. ***** válasza:

Hát igen ez azért durva árkülönbség, tuti valami áfacsaló sufni cég lehet.

Megmondom őszintén inkább vállalnék be a helyedbe a hardverapróról egy garis RX570 -et.


Még a Ti -t is durván lealázza, nem hogy ezt.

https://www.youtube.com/watch?v=a6l_7PDn9Lo

2019. okt. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Legalább a - kínai noname cégekkel szemben - a minimumot teljesítik:

* elérhetőek a cégadatok: [link]

* van ÁSZF-e: [link]

* van adatvédelmi nyílatkozata: [link]

* van mögötte valós cég: [link]


Ami viszont gyanús:

* 2019 májusában alakultak

* bár a cég budapesti (bár nagyon úgy néz ki, hogy ott nincs boltjuk), a cégvezető hölgy egy somogy megyei kis község lakója (2016 óta)

2019. okt. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!