Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Rendszeresen próbálkoznak...

Rendszeresen próbálkoznak különböző fiókjaim feltörésével. Milyen módokon szüntethetem meg a fenyegetést?

Figyelt kérdés

5 különböző jelszavam van, ezek mind bonyolultak, ezeket variálom.

Valamiért kipécéztek, rendszeresen kapok emailt, hogy milyen fiókomnak igényeltek új jelszót..

Feltehetőleg a kártyaadataimhoz akrnak hozzájutni, a netflixen keresztül sikerült is (ez volt az első próbálkozásuk), akkor úgy tűnt sikeresen orvosoltam a problémát.

Viszont mégsem hagynak békén, állítgatom az új jelszavakat, mégis mindig valami új történik.

Elkerülhetetlen, hogy új email címet csináljak? A biztonsági beállításokon kívül milyen megoldások léteznek még fiókjaim védelmére?


2019. nov. 22. 08:59
 1/2 Robivosi ***** válasza:
100%
Kérj a fiókjaidra kétlépcsős azonosítást. Azaz, ha bejelentkezel, akkor SMS-n biztonsági kódot küld. Azzal meg nem megy semmire, hiszen a telószámodra lesz kiküldve. Persze ezt be kell állítani az adott fiókon belül.
2019. nov. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Elmeletileg be van allitva, a netflixemet is ugy sikerult, hogy a torolt fiokomat szo nelkul aktivaltak, es uj jelszot allitottak be.

Nem ertem azota se, mivel amikor a sajat keszulekrol jelentkezek ki/majd lepek be modositas nelkul is kapom az smst.

Tehat ez ugy tunik, nem mukodik.

2019. nov. 22. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!