Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ez a program vírusos lehet...

Ez a program vírusos lehet (ZONA RU)?

Figyelt kérdés

Microsoft áruházban is szoktam látni, aztán eltűnik és később megint felrakják.


Érdemes használni filmnézésre?


Olvastam itt egy kommentet hogy a Plex-nek is lesz streaming oldala, de az legális lesz de lesznek reklámok.


[link]


Nekem az a lényeg ingyenes legyen.


Tudtok még ilyen programokat?



2019. dec. 26. 21:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a kérdést már többször feltetted:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__biztonsag__..

többször le is írtuk: a zona.ru orosz, a kliense zárt forrású, telepítője kéretlen programot tartalmaz - én nem kockáztatnám.

2019. dec. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Meg néznéd nekem a Windows áruházában hogy ugyan így néz e ki a Zona?

[link]


Sajnos nekem nem működik az áruház.


Szerinted ez jó a TeaTV?

Fel raktam de nagyon lassan jeleníti meg a filmeket és nem is játszik le semmit.

[link]


Innen meg le se tudom tölteni: [link]

2019. dec. 26. 23:36
 3/11 A kérdező kommentje:

Ezt se tudom letölteni a Cartoon HD

[link]

2019. dec. 26. 23:47
 4/11 anonim ***** válasza:

Ezek a programok mind vagy károsak vagy követik minden lépésed, hogy aztán jól eladhassák valakinek (pl hírdetés céljából).

Senki se fog ingyenes streaming servicet üzemeltetni, mert már a szerverek ára is hatalmas, nem is beszélve arról, hogy a tartalmat leszerződtetni is tetemes pénz. Ezek az alkalmazások feltehetően lopott tartalmat szolgálnak és még ki is használnak téged.

Ha filmet akarsz nézni ingyen, akkor inkább torrentezd le magadnak. Az legalább biztonságos (bár ugyanúgy illegális). Vagy akár összeállhatnál 2-3 ismerőssel és aki fejenként havi 1000 forintból lenne egy netflix fiókotok.

2019. dec. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Használd az Ace Streamot. Régóta használom, még soha semmilyen gondom nem volt vele, miatta.
2019. dec. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

És a Stremio-ról Kodiról Popcorn Time-ről mi a véleményetek?

És az új szolgáltatásról amit indít a Plex?

2019. dec. 27. 14:09
 7/11 A kérdező kommentje:

# 5 Azt hogy kell használni?

Próbáltam hozzá adni a letöltött filmet de nem indult el (hibát írt), csak akkor indult el ha már teljesen letöltött.

2019. dec. 27. 14:24
 8/11 A kérdező kommentje:
Ezt találtam még: [link]
2019. dec. 27. 17:18
 9/11 anonim ***** válasza:

"És a Stremio-ról Kodiról Popcorn Time-ről mi a véleményetek?"

Arról már a fent említett fórumtopikokban már értekeztünk. Olvass vissza a régebben nyitott topikjaid között.


"Ezt találtam még: [link] "

Itt is, mint az előzőeknél - nézz utána:

* Nyílt forrású-e? Elérhető-e a forráskódja? Ha igen (már pedig jelen esetben igen: [link] ), az pluszpontot jelent.

* Találsz-e róla valamilyen információt? Ha találsz és semlegesen/pozitívan írnak róla (márpediglen itt: [link] és itt: [link] értekeznek róla), az jót jelent. Ha nem írnak róla/negatívat írnak róla, az nem jelent jót.

* Töltsd le a telepítőjét - jelen esetben a hivatalos oldalról: [link] releases/download/v1.20/PowderPlayer_v1.20.exe - és ellenőrizd le Virustotallal: [link]

Ha nem talál kártevőt - jelen esetben nem talál - az jót jelent. Ha talál - mint a zona.ru esetében - az rosszat.

2019. dec. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

TeaTV ellenőriztem és van benne kártevő.


Ebben tudsz segíteni?

Ilyen oldalakat használok:


nCore, Milkie, Majomparade, Newinsane, Estone, Bigtorrent, Microbit, rebelsarea, bitpalace, ztracker, bithorlo, facetracker, moviezone, teracod, fortunatt, netmozi.


teracod és a moviezone sokszor volt már ilyen gond, egyik nap be engedett más nap nem, aztán volt újba kellett regisztráljak a teracod-ra mert töröltek, ez a kettő oldal szerintem egyáltalán nem biztonságos.


Szerinted melyik oldalam még nem biztonságos?


Vagy ide érdemes?


Vagy ezek se biztonságosak?


demon site, filmplus tracker.

Punk-tracker-t érdemes regisztrálni?


Lehet több horror filmek vannak fent mint nCore-on?

2019. dec. 27. 19:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!