Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan müködnek ezek az IP...

Kiráj12125 kérdése:

Hogyan müködnek ezek az IP kamera megfigyelő rendszerek?

Figyelt kérdés

Vásároltam egy 4 kamerából álló megfigyelő rendszert amihez járt egy recurder box-et is.Én ugy tudom elképzelni, hogy a box-nak van egy mac címe ami ip cimeket oszt a kameráknak, de ha nem igy van akkor irjátok meg.

Márka (ha fontos lenne):CCTV



#CCTV #kamera megfigyelő rendszer
2020. jan. 16. 07:44
 1/2 Gugu Gabor ***** válasza:

Van olyan ami oszt de a legtöbb ha mást nm annyi tud hogy keres a hállózaton szal megtalálja magának a kamerákat, az osztott ip helyett ajánlanék inkább egy az otthoni hállózatod dhcp jén kívül egy fix ip leosztást,


A cctv az vagy nem a márka vagy valami nagyon kínai, ez olyan mintha az autódnak "auto" lenne a márkája.

[link]

2020. jan. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem olyan volt, hogy egyessével kellett csatlakozni a kamerákra egy mellékelt programmal, állítani egy statikus ip címet, alapértelmezett átjárót, alhálózati maszkot, egy felhasználó nevet és egy jelszót.

A felvevőnek is adni kellett egy statikus ip címet, felhasználó nevet és jelszót, alapértelmezett átjárót, alhálózati maszkot.

Meg be kellett állítani, hogy melyik ip címet keresse.



Semmi se ment csak úgy magától, de a használatiban minden szépen le volt írva, a címeket meg nekem kellett tudni, hogy mi micsoda az én hálózatomban.

2020. jan. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!