Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Melyik a legjobb magyar,...

Melyik a legjobb magyar, ingyenes, teljes verziós vírusírtó program?

Figyelt kérdés
Ami nem lassítja a gépet!
2010. júl. 22. 11:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
avast:)
2010. júl. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ez hogy nem lassítja elég tágan értelmezhető. A P3-as gépeket sztem a legtöbb vírusírtó lassítja a Core i7-eseket már nem valószínű.
2010. júl. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Teljes verziós, csak a Comodo Internet Security, az összes többiből hiányzik valami, és szerintem ez se lassítja nagyon a gépet.
2010. júl. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Avira.
2010. júl. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Oberle Gábor ***** válasza:

Az Avast könnyen kezelhető, a Comodo bonyolultabb, az Avira úgy tudom nincs magyar nyelven.

Ez alapján választhatsz! :)

Van még egy, amiről sokan elfeledkeznek: A Microsoft Security Essentials! Egyszerű, magyar nyelvű, nem lassítja a gépet és kompatibilis a Windows-al.

Honlapja itt: [link]

2010. júl. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Avast:)
2010. júl. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Avast: a legegyszerűbb, legnépszerűbb, és sokak szerint a legjobb ingyenes. Nálam semmit nem lassít, Comodo tűzfalával jól megvannak.
2010. júl. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

MSE: magyar nyelvű, gondolom teljes verziós, mert nem tudok fizetős változatról. Lassít-e? Nem tudom, nem használom.


Comodo: Csak ingyenes verziója van, így nem korlátozott. Már tud magyarul, és van tűzfala is. Többet nem merek írni, mert nem használtam, nincs tapasztalatom.


avast!: Most egy tanulmány kihozta a világ legnépszerűbb vírusirtójának, és talán igaz ez. Tud magyarul. Ami hiányzik belőle a fizetőshöz képest, az mind pótolható ingyenes programokkal, ráadásul jobb minőségben.

Könnyen kezelhető, felhasználóbarát, sőt szép is!

Én észre sem veszem a gépemen. Maga a gép elég erős (3GB RAM, négymagos i3 proci), de a net csupán 2 megabites. Semmit se lassít!

De az 5-ös az új verziója, azt kell feltenni, a 4.8-ast nem szabad.

2010. júl. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

[off]

i3 nem csak 2 magos proci?:)

2 mag osztva (2x2) és így jön ki a 4

laptopomba is i3 van de szerintem ez csak 2 osztott magos.

vagy tévedek?

[/off]


+1 Avast

2010. júl. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

OFF


Lehetséges. :-)

Mindegy, a lényeg, hogy nekem tökéletesen megfelel, ennél ahhoz nem kell több, amire én használom a gépet.


ON

2010. júl. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!