Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Segítségre lenne szükségem....

Ribizli Mano kérdése:

Segítségre lenne szükségem. Kihez/hová fordulhatok segítségért? 2 hete azt tapasztalom, hogy a google képkeresőben a facebook-os csoportom neve mellett a konkurrens oldal profilfotója jelenik meg.

Figyelt kérdés
Saját domain névvel is van weboldalam immár 8 éve, illetve ugyanezen névvel facebook-os csoportom. Adott név beütésével az én oldalaimat dobta fel a google kereső elsőként eddig. Ám ez a módosított kép 2 hét alatt első lett a keresőlistában. A kép metaadataiban olyat találtam, hogy ha beütik a google keresőbe az én oldalam nevét, akkor ezt a hibás fotót találja meg. Egy "lookaside. Fbsbx.com/lookaside/crawler/media/? Media_idXXX =url.. YYY" hivatkozást találtam ahol az XXX az ő facebook oldalának a neve/száma, és az YYY pedig az én oldalamé. Vagyis úgy fest a dolog, hogy át van irányítva a google kereső. Már jeleztem a Google-nek. De nem történik érdemben semmi. Jeleztem a facebook-nak is, hogy a konkurencia másnak adja ki magát és félrevezeti az oldalra érkezőket. Mit tehetek még? Hogyan tudom ezt a gusztustalan rámakaszkodást, ezt a tudatos ügyfél félrevezetést megszüntetni?

2020. febr. 11. 14:53
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!