Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Képek elrejtése telefonban...

Képek elrejtése telefonban belső formatálás nélkül?

Figyelt kérdés
Az SD kártyát belső tárhely ként formatálltam és egy appal le zártam,így a kártya kivételével sem volt olvasható más rendszerben. Új telefonban most nem tudtam belső tárhelyként formatállni az SD kártyát,hogy érhetem el az hogy ne legyen olvasható az SD kártya máshol?

2020. febr. 23. 13:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom az Android újabb verzióin van lehetőség az eszköz, vagy SD kártya titkosítására, az én Samsung S9+-on Android 10 alatt a Beálítások/Biometrikus azonosítás és biztonság/ menü alatt ott az SD-kártya titkosítása vagy dekódolása lehetőség,ha jól tudm ez már Android 8.0-tól elérhető opció.
2020. febr. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Android 10-em van. Azért csodálkozom és rajta hogy nem támogassa a rendszer ezt a funkciót.
2020. febr. 24. 10:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor lehet hogy a kártya formázásával van a hiba, nálam simán ,atom biztosan működik,más kártyával sem megy?
2020. febr. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Másik kártyám van Nem is próbáltam. Ez egy 128 gigabájtos SD.
2020. márc. 1. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!