Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Tudtok jó vírusírtókat mondani?

Tudtok jó vírusírtókat mondani?

Figyelt kérdés

Tudnátok pár jó vírusírtót mondani? Ami nem teszi tele a gépet szeméttel, nem akadályoz meg olyan fájlokat ami teljesen tiszta.


Eset NOD32-t használtam eddig, de most nem tudom letölteni mert vírust érzékel a gépen.


Köszi.



2020. márc. 8. 17:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A piacvezetők közül bármelyiket használhatod.
2020. márc. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Még régebben leteszteltem a legnépszerűbb vírusírtókat és a tesztek alapján ezek a legjobbak:


1. Bitdefender

2. GDATA

3. F-Secure

4. Avira

5. ESET


Ez kb 4 hónapja volt. Jelenleg Bitdefender Total Security-t használok, nekem bevált.

2020. márc. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2020. márc. 8. 19:40
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Olyan, hogy jó vagy legjobb vírusirtó nincs, mindenkinek van egy általános kedvence max ennyi. De olyan vírusirtó ami minden vírust 100% ra felismer és töröl olyan sincs. A piacvezetők is csak 90 vagy 95% os pontossággal tudnak védelmet biztosítani. Ezek a PC vírusok olyan mint a mostani koronavírus, amíg nincs rá csodaszer (itt értem, hogy algoritmus ami felismeri)addig a vírus szabadon mászkálhat a gépedben, és mire lehet megjön a vírusirtó update addigra már lehet, hogy már a merevlemezed felét felzabálta, így ha már atomlassú a gép célszerű inkább újratelepíteni. Ilyen volt a LOKI néven is ismert zsaroló vírus amit kezdetben még a piacvezetők termékei sem tudtak (és manapság is van néhány ilyen eset) teljesen kiütni. Ekkor mondták azt, hogy akinek a gépe LOKI Vírust kapott annak a HDD je kuka. Ma már persze van rá gyógymód egy vírusirtó. Egyébként a PC vírusok 2/3 adát minden vírusirtó felismer, mint pl Trójai, Zsaroló, vagy kémprogram (ezek a trójaitól kezdve a kémvírusig nyilvánvaló hogy vírusok, legalább is annak típusai), ezek a modernebbek nagyobb "jobb" vírusirtók sem tudnak sokkal többet max mondjuk csak 10 vírustípussal ismer fel többet azt készcsókolom. Remélem hogy érthető volt amit írtam.
2020. márc. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%

"nem akadályoz meg olyan fájlokat ami teljesen tiszta." Honnan tudod hogy tiszta? Eleve honnan akarod letölteni?


Amúgy ESET a legjobb évek óta.

2020. márc. 10. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Eset NOD32? Ez már évek óta nincsen, nyílván valami "ingyenes" vacak. Futtass le Eset online scannert. És ha tiszta a géped, telepíts Eset Internet Securityt, havi újságkóddal.

[link]

2020. márc. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
92%
Általában elég a Defender. De ha valami jobbat akarsz akkor Bitdefender vagy Kaspersky, mivel a teszteken ezek szoktak a legjobban szerepelni. Én Kasperskyt használok és nekem bevált.
2020. márc. 11. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kézfertőtlenítő.
2020. márc. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#6


[link]


Pedig még van, csak ESET NOD32 Antivirus néven fut.

2020. márc. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!