Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Chrome telefonos nyereményjáté...

Chrome telefonos nyereményjáték biztonságos? (2020. április)

Figyelt kérdés

"2020-as éves látogatói kérdőív (város neve) Böngészővel kapcsolatos vélemény felmérése"

-ezt írta ki előbb a Google Chrome a telefonomon, néhány kérdésre kellett csak válaszolni (pl, mennyire vagyok elégedett a böngészővel) utána 2 telefon közül lehetett választani. Kíváncsiságból rámentem egyikre, ekkor a smarttestlive.com webhely jött elő, a választott telefon képével: 'Samsung s20 Galaxy igénylése'. Persze írja, hogy teljesen biztonságos, ill. a címsorban ott van a lakat, viszont nem ismerem az oldalt, és hallottam már ilyen nyereményjátékos átvágásokról, hiszen ilyeneknél-mint most is-a kártyaszámot kérik. Honnan tudhatom, hogy az összeg valóban csak 2 euró\590 ft, ill. nem fogják később felhasználni a kártyaadatokat?



2020. ápr. 27. 12:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
99,99%, hogy átverés.
2020. ápr. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 meszike91 ***** válasza:
100%
Kamu, a google ilyeneket nem csinál.
2020. ápr. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Átverés, rengeteg ilyen van.
2020. ápr. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem valódi, ez csak átverés. Add meg az adataidat, aztán kapsz jónéhány trójait.
2020. ápr. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!