Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » A Yandex Cloud, Degoo, Mega,...

A Yandex Cloud, Degoo, Mega, Samsung Cloud, Xiaomi Cloud biztonságosak?

Figyelt kérdés

Yandex Cloud hány GB add ingyen?


A Mega még mindig azt csinálja be regisztrálok és ha letellenek az ajánlatok akkor 15 GB lesz örökre?

Régen ezért töröltem magam.


Telefonon Xiaomi Cloud-ot használok mert gyártó is Xiaomi, gépen meg Google Drive meg Google Fotókat korlátlan a képeknek és filmeknek, OneDrive-t nem szeretem mert csak 5 GB tárhelyet add és elég sokszor gond van vele szinkronizálási problémák stb, de sok cikk ír róla, Skype-l is sok gondok vannak igazából az egész Microsoft szolgáltatásával, és így inkább ott is töröltem magam.


Samsung felhőt nem tudom mennyit add ingyen.



2020. júl. 8. 18:32
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

Meg még a MediaFire?

Data hu is biztonságos és az is korlátlan? legalább is azt írja.

2020. júl. 8. 18:35
 2/17 A kérdező kommentje:
Meg ez? Elvileg 1TB add ingyen Flickr.
2020. júl. 8. 18:37
 3/17 anonim ***** válasza:

Ingyen is legyen és jó is? :) Én évi 6900 Ft-t fizetek a 100 gb-os Drive tárhelyért, ketten használjuk barátnőmmel. úgy 3450-3450 Ft-re jön ki, ami kb 300 ft/hó/fő ha jól számolom vagy még annyi sincs. Lassan fél literes kólát nem kapsz 300 ft-ért.

Amúgy meg, igen volt már dolgom Xiaomi clouddal és a samsung telefonról a samclouddal is. Egyik se ad ingyen 100 gb-ot :) kb mindegyik 5-10-15 gb az ingyenes, ami alapjáraton elég is tud lenni.

2020. júl. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Milyen szempontból legyen biztonságos? Nem használnák őket, ha nem lennének azok. Százféle helyen nem érdemes tartani a dolgaidat, és célszerű olyanokat választani akik mondjuk 5-10 év múlva is a piacon lesznek még nagy eséllyel (Google, Microsoft például). Ha pedig több hely kell, havi pár száz forintért kiterjesztheted a tárhely méretét.


Illegális tartalmat egyiket sem célszerű tárolni, főleg nem a személyes dolgaidat a letöltött filmek mellett. Mert ha letiltják érte a fiókodat, akkor a többihez sem férsz hozzá.

2020. júl. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Milyen szempontból legyen biztonságos?


Hosszútávon is elérhető legyen ne legyen olyan hogy eltűnnek.


Imént mondtam Microsoft nem olyan jó, volt olyan akit be se enged lépni a fiókjába, meg Skype-al is sok gondok vannak. Ez azt jelenti nem hogy nem olyan jó az egész szolgáltatásuk csak a nevük nagy, sok probléma van a szinkronizálással minden évben hírek vannak róla.


Xiaomi is tönkre megy majd?

Nekem ilyen telom van és szeretem.


Doogee gyártonak van tárhelye?

2020. júl. 8. 18:50
 6/17 A kérdező kommentje:
És azért akarok filmet tárolni távol is elérjem (Ingyen).
2020. júl. 8. 18:51
 7/17 anonim ***** válasza:

Önmagában egyik tárhely sem biztonságos - erről itt már értekeztem:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__biztonsag__..


"Yandex Cloud hány GB add ingyen?"

10 GB-ot alapból.

"The service is provided completely free of charge. Everyone starts off with a free allowance of 10GB, which can be increased by 512 Mb increments by referring others to an additional maximum of 10 GB for 20 GB in total."

Forrás: [link]


"A Mega még mindig azt csinálja be regisztrálok és ha letellenek az ajánlatok akkor 15 GB lesz örökre?"

15 GB alapból.

"Free account users receive:

* 15 GB of base storage quota.

* An additional 35 GB trial at signup expires after one month.

* Additional storage allowances can be activated through various "achievements", but also expire. The maximum permanent storage is 50 GB."

Forrás: [link]

2020. júl. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

"Illegális tartalmat egyiket sem célszerű tárolni, főleg nem a személyes dolgaidat a letöltött filmek mellett. Mert ha letiltják érte a fiókodat, akkor a többihez sem férsz hozzá."


Tapasztaltad már?

Vagy hallottál róla?


Érdekelne erről hosszú sztori ha tudsz?

2020. júl. 8. 20:20
 9/17 anonim ***** válasza:

#8: Minden szolgáltató oldalán ott van, hogyha jogsértő tartalmat találnak, akkor azt törlik, rosszabb esetben meg felfüggesztik a fiókodat.


Éppen ezért se tárolj semmit titkosítatlanul felhőtárhelyen (illetve ne oszd meg akárkivel).

2020. júl. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Ha titkosítanám nem érném el telefonon, meg akkor nem járna korlátlan tárhely.
2020. júl. 9. 00:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!