Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Szerintetek mennyire vészes...

Szerintetek mennyire vészes az i5 4570nél a 70 fok? (pl 100%-s processzor kihasználtság / játék közben kb fél-1 óra elteltével játéktól függően, van aminél 1+) Neten azt olvastam 72 fok a max ha jól értettem.

Figyelt kérdés
Jelenleg gépházat váltottam + vettem új proci hűtőt is (hyper evo 212) csak a tartó sajnos kisebb mint kéne így nem megy bele az alaplapba jelenleg ezért maradt a gyári hűtés amit le is pasztáztunk mert előtte nem igazán lehetett lepasztázva ahonnan vettem, szinte száraz volt a proci és sokkal jobb is lett, volt 1 telepítő ami a procimnak a 100%-t kihasználta mert volt kb 80 gb a játék és 4 percen belül 70 fokon volt és újrapasztázva levett oldallal + hátsó venti nélkül (controller bedugva és csak világítxd) volt 65-66 fok 5 perc elteltével és közben ingadozott néha le 60-63ra a hőfok, speedfannal néztem. Persze orvoslom majd későbbiekben valahogy a proci hűtő cseréjét,de jelenleg ebben a hónapban már nem igazán tudok költeni a gépemre sajnos úgyhogy ezért is érdekelne, hogy ez most így mennyire vészes. Előre is köszönöm szépen a válaszokat!
2020. aug. 18. 21:05
 1/2 anonim ***** válasza:
80-ig bőven jó még tartós terhelésnél is, attól függetlenül, hogy 72-t ír az intel.
2020. aug. 19. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen az infót. :D
2020. aug. 19. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!