Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan tudom beállítani, hogy...

Hogyan tudom beállítani, hogy csak ismerősök írhassanak nekem üzenetet?

Figyelt kérdés
Kihangsúlyoznám a kérdésnél még, hogy nem egy személynek az üzeneteit akarom letiltani, mivel ügyes az illető, és mindig új accountot használ! Innentől kezdve újra és újra kapcsolatba tud velem lépni!Próbáltam már rákeresni ugyanezzel a kérdéssel a googleben. nos a 2013 as válaszokkal túl sok mindent nem tudok kezdeni mivel azóta már teljesen más a facebook kezelőfelülete.

2020. aug. 30. 21:43
 1/3 Argloss ***** válasza:
Sehogy, eltávolították ezt a lehetőséget.
2020. aug. 31. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha csak simán ignorálod akkor csak megunja egy idő után. Ha nem akkor marad sajna a tiltogatás. Valamiért nincs olyan lehetőség,hogy csak ismerősök írhassanak...jó kis támogatása a zaklatásnak.
2020. aug. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Kerdesekkel teli válasza:

Elemletileg, ha valaki nem ismerosod facebookon, es ir neked az o uzenetei az engedelykereseid kozott fog megjelenni.

Nekem is szoktak irkalni "ismeretlenek", de en megsem nyitom azokat az uzeneteket, igy engem nem zavar.

Talan tenyleg ez lenne a megoldas, hogy ignorald, ne nyisd meg az uzeneteit, ne valaszolj "idegeneknek", igy egy ido utan csak eszhez ter az adott illeto.

vagy ha elmondanad neki azt, hogy nem vagy ra kivancsi, ne zaklasson?

nem ertene belole?

2020. szept. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!