Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mi történik ha törlök egy...

Mi történik ha törlök egy internetes hitelesítő adatot?

Figyelt kérdés

Le akarom törölni a Windows 10 jelszavát (amit nem tudok), és találtam valamit (úgy jutottam oda hogy Windows+R, netplwiz, majd a speciális fülnél a jelszavak kezelése és a fióknál, a jelszó alatt "Eltávolítás"), amiről nem tudom, mit fog tenni. Mármint hogy akkor a jelszót el fogja távolítani? Nem kell hozzá előtte tudni? Ha rákattintok, ezt írja ki:

"Biztos hogy végleg törli ezt a hitelesítő adatot?

Webhely URL címe: [link]

Felhasználónév: ******@gmail.com"

Azért kérdezem ezt, mert nem értek nagyon az ilyenekhez és nem akarok valamit véletlenül elrontani.



2020. szept. 11. 16:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Az adott oldalon, az adott felhasználónévhez tartozó jelszót fogja a gépről törölni. Ez csak az, hogy megjegyezte, a fiókon attól rajta marad.
2020. szept. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Van megfelelő gépházi beállítása a felhasználóknak, nem kell így buherálni ahogy te akarod.

Start menü/felhasználó ikon a bal sáv tetején/fiókbeállítások módosítása/bejelentkezési lehetőségek, itt a jelszóváltoztatásnál ha nem írsz be semmit akkor nem lesz jelszó.

Ugyanitt át tudsz váltani helyi fiókra a Live ID helyett, és a helyi fiókra váltáskor automatikusan jelszó nélküli offline fiókra vált át.

2020. szept. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!