Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogy tudnám megcsinálni?

Hogy tudnám megcsinálni?

Figyelt kérdés

A Facebook fiókomban a kedvelt oldalakból szerettem volna szortírozni, de azt vettem észre, hogy sok általam nem kedvelt oldal került be. Ki kedvelni nem tudom, ha rákattintok, akkor azt írja ki, hogy "az idővonalat nem sikerült megjeleníteni". Másnak nem mutatja, de másnál is jelentkezik ez a probléma.


Hogy tudnám megcsinálni, hogy eltűnjenek? Kellemetlenséget okoz, hisz sok rajzfilm, sorozat és egyéb oldal dobálja fel a bejegyzéseit, és nem győzöm eltávolítani azokat. De vannak erotikus rajzfilm oldalak is...


Előre is köszönöm a segítséget!



2020. szept. 13. 10:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Ezen az oldalon rákattintasz a "Kedveled" gombra, ekkor automatikusan leiratkoztat:


[link]


Ha az ajánlásokkal van problémád, akkor itt rákattintasz a "..." gombra, majd "Elutasítás":


[link]


Ha egyik sem az, amire gondolsz, akkor mutass egy screenshotot róla.

2020. szept. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!