Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » A silverscreen.cc filmes...

Szamagi kérdése:

A silverscreen.cc filmes oldalról tudnátok mondani véleményt? Tényleg kamu?

Figyelt kérdés
És hogyan tudom törölni a fiókot? Mert meg lett oda adva a számla adatok és attól félek ellopják a kártyáról a pénzt! Segítsen az aki tud valamit az oldalról és jó indulat van benne vagy volt már hasonló szituban! Köszönöm előre is :*

2020. szept. 17. 17:03
 1/4 anonim ***** válasza:
66%

Ha már egyszer fizetnél is tartalmak eléréséért, miért nem egy legális megosztót választottál? Netflix vagy bármi mást, nem egy ilyen noname oldal amihez csak két dolgot kellett volna csinálni. Egy google keresést a név + scam kifejezésre, meg elolvasni a felhasználási feltételeket, aminek az első mondatában ott van, hogy ciprusban bejegyzett cégről van szó. Ráadásul bármilyen lényegi infó csekkolása nélkül azonnal megadod azokat a banki adatokat amivel már emelhetik is le a pénzt, meg feliratkoztatnak egy előfizetésre hogy havonta vonja...

[link]

2020. szept. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kedves Anonim!

Köszönöm a kedves válaszod bár nem a kérdésre válaszoltál hanem megmutattad hol is tartasz agyilag az életbe. További sok sikert ilyen hozzáállással a továbbiakban is legyen. Biztos nagy sikered van! Szép estét :)

2020. szept. 17. 18:34
 3/4 anonim ***** válasza:
82%
A kérdésre válaszoltam, ott van a linkben a fiók megszüntetésének lehetősége. Meg sem nézted, helyette inkább azon agyaltál, hogy milyen cinikus viszontválaszt adj.
2020. szept. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nyilván meg lett nézve az oldalon belül a fiók megszüntetése. Csakhogy hiába nyom rá az ember nem engedi. Pontosan ezért tettem fel ide ezt a kérdést:)

De drága vagy hogy ennyi időt szánsz rám a segítőkészséged meg határtalan. Sajnos én nem érek rá ilyesfajta "kedves" válaszokra szóval puszi :*

2020. szept. 19. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!