Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Miért nem enged bejelentkezni...

Miért nem enged bejelentkezni a messenger?

Figyelt kérdés
Szóval az a harci helyzet, hogy akárhányszor, akármilyen úton módon próbálok bejelentkezni a messengerembe a telefonomon, nem enged be, folyton kijelentkeztet még mielőtt normálisan bejelentkezett volna. Más eszközökről, laptopról, telefonokról be enged (más ember eszközeiről), csak a sajátommal nem engedi. (A messenger lite beenged, viszont azt nem szeretem, mivel nincs chatfej stb.) A párom messengerébe be tudok lépni, viszont akkor kiir valami Google Smart Lock g*nyót, amivel nem tudom mit kezdjek. (Arra gondoltam, hogy amiatt a Smart Lock miatt nem enged bejelentkezni, viszont azt meg nem tudom hol lehet kikapcsolni, vagy mit kell vele csinálni.)

2020. szept. 24. 21:43
 1/8 vantel ***** válasza:
0%
Vegyél új telefont részletre, örök hűségre.
2020. szept. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezen hasznos információt, de sajnálatos módon közlöm, hogy a telefonomat 6, azaz hat napja hoztam ki az üzletből, sőt...nem részletre.
2020. szept. 24. 22:26
 3/8 A kérdező kommentje:
Ja...és első alkalommal, amikor bejelentkeztem, akkor sikerült, viszont, amikor a párom e-mailjébe, facebookjába stb bejelentkeztem, utána nem engedett vissza a sajátomba.
2020. szept. 24. 22:29
 4/8 anonim ***** válasza:
Azért nem vettem bele a Face-t a telefonomba.
2020. szept. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 vantel ***** válasza:
Kémkedsz a párod után?
2020. szept. 25. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Olyasmi...én is be vagyok jelentkezve az ő dolgaiba, ahogyan ő is az enyéimbe.
2020. szept. 27. 10:58
 7/8 anonim ***** válasza:
Alkalmazás újratelepítés, újraindítás, fiókok törlése a beállításokban, cache törlése, csak pár ötlet a megoldásra.
2020. szept. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Megoldottam...csináltam új Facebook fiókot. 😅 Köszönöm azért a segítséget.
2020. szept. 29. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!