Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Fel tudom oldatni valakivel...

Fel tudom oldatni valakivel legálisan?

Figyelt kérdés

Volt régen egy Facebookom. Amikor összejöttem a párommal,követelte, hogy töröljem ki az üzeneteket,majd megváltoztatta a jelszót,a hozzátartozó gmailnak is. A belepokódhoz az ő telefonszámát adta meg.

Ez 5és fél éve volt.

Azóta szakítottunk,ő eltűnt valahová külföldre.

Ha bizonyított,hogy enyém a fiók,valaki (pénzért) fel tudja nekem törni? Üzeneteket visszaállítani?


2020. okt. 5. 07:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Írj a facebooknak, segítenek.


- Aprópénzt tudsz csak kínálni egy ilyen komoly tudást igénylő munkáért, ami nem mellesleg nagyon kockázatos is. +Kétlem, hogy lenne itt bárki is, aki képes lenne erre


- Üzenetet akkor sem fogsz tudni visszaállítani, ha visszaszerzed az accot

2020. okt. 5. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

"Ha bizonyított,hogy enyém a fiók,valaki (pénzért) fel tudja nekem törni?"


Ez teljesen illegális. Az alapvető félre értés az az, hogy az a facebook fiók a "tiéd". Nem a tiéd, hanem Facebook, Inc.-é. Te maximum csak "bérlő" vagy abban a fiókba.

2020. okt. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%

nekem lennének ötleteim erre, de nem foglalkozom ilyennel, plusz maga a feltörés illegális, így még a legális tippeket sem adom meg, mert egy részét könnyen át lehet fordítani illegálissá, ha mással csinálod meg


a helyedben én is a facebookhoz fordulnék

2020. okt. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Pedig nem aprópénzt kinálnék. Sőt... 😁 Fontos lenne,mert emlékek. Ráadásul személyivel tanúsítanám,hogy enyém a fiók
2020. okt. 5. 19:48
 5/7 anonim ***** válasza:

mennyi az a nem apró pénz?

tudod te mennyit kereshet az ember a megfelelő szaktudással? :)


szóval hány millióról beszélünk? :P ha már nem aprópénz

2020. okt. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szerencsére úgy állok,hogy bármennyit. Akár milliókat is. Mindennél fontosabb ez most nekem. Emlékek
2020. okt. 5. 20:08
 7/7 anonim ***** válasza:

Tényleg próbálkozz a Facebooknál. Ha volt/van kint rólad kép, akkor az arcképes igazolvány talán bejöhet.


De bármit törölsz ki egy fiókon belül, nincs mód a visszaállításra.


Volt egy bug, amivel le lehetett tölteni törölt dolgokat, de elvileg már javították. (Le lehet tölteni pakkban minden cuccod faceről ugye, ebbe kerültek be már törölt képek, stb)

2020. okt. 6. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!