Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogy tudnám elérni a teljes...

Hogy tudnám elérni a teljes anonimitást, azonosíthatatlanságot és szabadságot az internetet?

Figyelt kérdés
Nem akarom, hogy a szolgáltató, egy multi, csak úgy belenézegessen a böngészési előzményeimbe, ráadásul úgy, hogy azt sokan le is kérhetik, valamint ők is hozzáférhetnek. Azt sem szeretném, ha az állam hozzáférne a tevékenységemhez. És azt sem hogy bármilyen hacker vagy programozó. Szóval, azt akarom, hogy SENKI ne férjen hozzá. A Tor böngészőt használom jelenleg, elméletileg az elég biztonságos, de hallottam már, az ellenkezőjéről is állításokat. Mennyire anonim?? Mennyire biztonságos? Hallottam már az i2p-ről is, az hogy működik, hogy kell használni, mennyire biztonságos? Mit ajánlotok?

2020. okt. 9. 21:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy.
2020. okt. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Tiltsd le a cookiekat globálisan (majd töröld is ki az összeset) és ne regisztrálj soha semmibe.
2020. okt. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Jó, én ezt nem 0-24-ben szeretném csinálni, hanem bizonyos tevékenységekre. Az imént említett két szoftver mennyire hatásos? Az utóbbit hogy kell használni? Mit lehet tenni ennek az érdekében, szeretnék névtelen lenni.
2020. okt. 9. 21:40
 4/9 anonim ***** válasza:
46%
Mi ez, a hogyan legyünk bűnözők 101? :D
2020. okt. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ez miért lenne bűnözés, tudtommal nincs a törvényekben, hogy kötelességem névvel, nem anonim módon szerepelnem akárhol.
2020. okt. 9. 21:52
 6/9 Alex Fly ***** válasza:
52%
A legegyszerűbb, ha azokat a "bizonyos tevékenységeket" nem a normál rendszered alól végzed, hanem egy direkt ilyen célra összeállított live Linuxot használsz (pl. T@ILS).
2020. okt. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindig harisnyát húzok a fejemre mikor bankba megyek, hogy anonim maradhassak... ;))
2020. okt. 10. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
57%
Első sorban érdemes egy virtuális oprendszerrel dolgoznod, Virtualbox-ban bármilyen linux megteszi. Illetve érdemes VPN-t használnod, majd úgy TOR böngészővel internetezned. Ha ennél is biztonságosabb dolgot akarsz még megvan rá a mód hogy felraksz egy kemény tűzfalat a gépre/virtuális gépre (bár szerintem fölösleges, de attól függ mit is szeretnél valójában csinálni ;) )
2020. okt. 10. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a hasznos válaszokat!


Nem, nem szeretnék semmi rossz dolgot csinálni, csak dark webezéshez, meg programozáshoz kell.

2020. okt. 10. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!