Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Feltörhették a Facebook...

Feltörhették a Facebook profilom? Mit kell ilyenkor csinálni?

Figyelt kérdés
Nem tudok bejelentkezni a Facebook és Messenger profilomba, azt írja ki, hogy 20 órával ezelőtt megváltoztatták a jelszót, de én nem változtattam meg egyszer sem az elmúlt 5 évben. Ha új jelszót akarok kérni, e-mailben megkapom a hat számjegyű kódot, de amikor azt beírom a Facebook felületen, azt írja ki, hogy “ismeretlen hiba”, ha újra próbálom, akkor pedig azt, hogy túl sokszor próbálkoztam és nem is engedi az újat beírni. Minden alkalommal amikor kérem e-mailben a hatjegyű kódot a jelszóváltoztatáshoz, pontosan ugyanazt a kódot küldi el, amire ugye hibát jelez. Látott már valaki ilyet? Mit lehet csinálni hogy be tudjak jelentkezni a fiókjaimba?

2020. okt. 20. 00:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen nincs, mindig más kódot kell hogy küldjön!

Várj pár órát és próbáld újra!


Ha sikerül belépned akkor szívesen segítek kizárni a hackert a fiókodból.

2020. okt. 20. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát pedig tegnap óta ugyanazt a kódot kapom, azóta meg eltelt pár óra
2020. okt. 20. 08:26
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

"én nem változtattam meg egyszer sem az elmúlt 5 évben"

Ez öreg hiba. Ebből egyértelmű, hogy nem törték fel a fiókodat, csupán valahova kiszivárgott a jelszavad és azzal beléptek. Gondolom az email címedre is ugyanaz volt a jelszó, szóval jobb ha megváltoztatod.


A kódot meg remélem úgy kéred, hogy kézzel beírod a böngészőbe a facebook.com címet és nem egy linkre kattintasz.

2020. okt. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!