Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mit jelent a sikertelen...

Mit jelent a sikertelen kártyás foglalás?

Figyelt kérdés

Mit jelent pontosan a a sikertelen kárytás foglalás?

Feliratkoztam egy oldalra megadtam a bankkártya adataimat azonban nem volt rajta nagy összeg csak talán pár ezer forint.

Kaptam sms-t miszerint közel 50 euro-t akartak levonni de annyi nem volt a kárytámon ezért sikertelen kárytás foglalásnak minősült.


Még 2x leakarta venni de akkor is sikertelen volt és már lassan 3 hónapja nem küldtek sms-t.

Ez jelentheti azt hogy automatikusan sikertelennek minősült ezért többet nem vonja le ha esetleg kerülne a kárytámra annyi pénz amennyiből letudná vonni?



2020. okt. 29. 13:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha valamilyen automatikusan megújuló előfizetésre iratkoztál fel a bankkártyáddal, akkor simán megkísérelheti újra megterhelni.
2020. okt. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy adathalászok megkaparintották a bankkártya adatait és BÁRMIKOR újrapróbálkozhatnak vele, akár nagyobb összeggel is. Cserélj bankkártyát! Legközelebb érdemesebb ún. virtuális bankkártyaszámot létrehozni és azt megadni, mert azt egy kattintás törölni, ha mégis kompromittálódik, míg egy kártyacsere az elég macerás mutatvány.
2020. okt. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!