Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan lehetne még későbbre...

Hogyan lehetne még későbbre halasztani a Windows Frissítést? Sürgős!!!

Figyelt kérdés

Van egy Win10-es gépem amin elérhető már rég óta egy frissítés, és most beütemeztem (reggel) hogy ma este induljon újra de most kiírta hogy indítsam újra (vagy újraindul 13:35-kor) és csak 3 lehetőség volt:

Várjon 1 órát

Ok

Újraindítás most

Rányomtam hogy várjon egy órát mert most nem érek rá de lehet hogy 1 óra mulva sem érek rá mit csináljak?



2020. okt. 30. 13:37
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Feltetted már kedves Google-nek is a kérdést? :)
2020. okt. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, csak nem találtam semmit :(
2020. okt. 30. 13:53
 3/6 anonim válasza:
1óra múlva újra rányomsz, hogy várjon egy órát...
2020. okt. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Újból kérdezte, megint rányomtam. Még 1 óráig ezzel a módszerrel el lehet használni? Utána lesz időm újraindítani
2020. okt. 30. 14:10
 5/6 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem te nem kerestél rá semmire.

Meg amúgy is ha belemész a rendszerbe frissítés menü alá (angolul: Windows Update), kivágja a szemed a "frissítések szüneltetése 7napig" felirat... de semmi gáz.


Meg vannak olyan frissítések, amt a Windows erőből letol a torkodon, és arra nincs gomb, hogy nem akarod. Ilyenek a kritikus biztonsági frissek. Vagy a verzió upgrade is.


pl:

[link]

[link]

2020. okt. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

"Meg vannak olyan frissítések, amt a Windows erőből letol a torkodon, és arra nincs gomb, hogy nem akarod"


Ez pont ilyen frissítés. Nem gondoltam hogy szüneteltetni kell mert azt hittem még támogatják pár évig ezt a verziót ami valószínűleg így is van.


De mégiscsak "erőből letolta a torkomon" ezt a frissítést a 2004-es verzióra.


És már hiába szüneteltetném, mert már le van töltve, telepítve, csak újra kell indítani a frissítés befejezéséhez.


Ja és most volt időm, már újraindítottam. :)

2020. okt. 30. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!