Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Tényleg igaz lenne, hogy a...

Tényleg igaz lenne, hogy a citromail-es facebook profilokat törik fel sorra?

Figyelt kérdés
Az enyémet is feltörték, de már régóta gmail-es címet használtam bejelentkezésre, viszont a rendszerben benne volt még a régi, regisztráláskor használt citromail cím is. Olvastam, hogy többen is így jártak. Szerintetek miért csak a citromail címesek? (Az az email mar nem is élt)

2020. nov. 24. 18:04
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
És a feljelentéskor mit mondtak?
2020. dec. 23. 22:51
 12/21 anonim ***** válasza:
Én már másodlagosnak sem teszek citromail-os postafiókot. El akarta venni valaki azt is, de a Gmail nem engedte. Ócska vacak, törölni kell. Citromail nem postafiók.
2020. dec. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
Hát ezt e ügyintézésben küldtem, nem kaptam még választ, és hát most van karácsony mindenki ünnepel.
2020. dec. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Nem is fogsz kapni, nekem két hónapja nem volt idejük erre.
2020. dec. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
ez nem jó hír, hogy nem foglalkoznak vele. És akkor már nem is tudtad visszaszerezne az emailod? Nincs esély semmi rá? Nagyon elszomorít, nem értem vkinek miért jó az ha másnak rosszat okoz. lehet nem volt hiper szuper erős jelszavam, de ez nem indok hogy feltörje, de ha már az emailt feltörte miért nem elégedett meg ezzel, miért kellett a facét is megváltoztatnia.
2020. dec. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Sajnos a levelezés egy része elveszett, de nem ez a fő fiók. A Facebook sem, mert az is a másikon van, de jelszót kellett cserélni, egymás után háromszor. Mi ebből a tanulság? SOHA ne köss Facebook fiókot megbizhatatlan postafiókhoz.
2020. dec. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
sziasztok, én szerencsémre ma kaptam a citromail-tól h visszaállították az emailom jelszavát, hát nagyon mázlim volt, most mindent megerősítettem, és készítettem egy másik emailt is, amiről megy most a facebook. A facén vki ismeretséget kötött külföldi emberekkel és belépett egy külföldi csoportba is, nem tudom ez ember volt-e vagy vmi vírus de nagyon gáz ez hogy ez megtörténhet.
2020. dec. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
17-es! Hogyan sikerült ezt megoldanod a citromail-el? Mit írtal nekik ?
2020. dec. 27. 16:08
 19/21 anonim válasza:
Hát mikor észleltem a feltörést, küldtem rögtön az ügyfélszolgálatnak egy e-mailt, hogy melyik napon melyik időben történt a jelszó módosítás, amit ugye nem én kezdeményeztem, vmint becsatoltam a személyi igazolványomat is. Majd második e-mailben a rendőrségi feljelentésre tett levelemet, űrlapot is becsatoltam. Tudd pontosan mikor történt szerintem. Úgy olvastam csak rendőrségi feljelentés után cselekszik a citromail, de az első levelemre válaszoltak, a rendőrségi feljelentést még szerintem meg sem nyitották.
2020. dec. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Én is írtam nekik, de én nem tettem feljelentést, így nem is tudnak addig mit tenni
2020. dec. 27. 16:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!