Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mit csináljak ha folyamatosan...

Mit csináljak ha folyamatosan feltörik az instagramom?

Figyelt kérdés
Most vettem észre az emaileim között hogy egy nexus 6p-s telefon mindig bejelentkezett a fiokomba. Megváltoztattam a jelszavam de igyis folyton belépked. Semmi változást nem észleltem az instagramomban szóval nem törölt semmit, nem írt senkire. De nemtudom mit csináljak és már kezdek félni mert bármilyen személyes adatomat megtudja szerezni.

#hacker #Instagram #Feltörikazinstám
2020. dec. 12. 22:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Módosítás után léptesd ki a többi bejelentkezésed. Nincs valami szinkronizálás bekapcsolva chromen vagy máshol? esetleg olyan gépet használtál, amihez más is hozáfér?
2020. dec. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kétlépéses belépési funkciót kapcsold be akkor meg kell adnod a telefonszámod és ha be akarsz lépni akkor a számodra küldenek egy kódot és csak akkor tudsz belépni
2020. dec. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nemlehet hogy nexusnak érzékeli az insta a telefonodat?
2020. dec. 13. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amúgy azt nézd meg instán a bejelentkezési tevékenységnél hogy az a nexus honnan van bejelentkezve mert simán lehet hogy az insta f*szságot ír ki nekem pl a hely az amit el szokot cseszni látom hogy kiírja a mobilom és jópár km rel arráb határozza meg mint ahol valójában vagyok
2020. dec. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeteket meglett oldva!
2020. dec. 21. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!