Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Milyen az ESET Internet...

Magan21 kérdése:

Milyen az ESET Internet Security és a CHIP Magazin kapcsolata?

Figyelt kérdés

Üdv!


Az ESET Internet Security víruskeresőt szeretném megvenni.

Ráakadtam a CHIP magazinra, ahol kiderült, hogy a programhoz, ha megveszem a CHIP magazint, ingyen adnak az ESET -hez kódot, ami PC-re és androidos tabletre és mobilra is felhasználható.

(nem mellesleg jár egy letölthető adat DVD is az előfizetéshez)


A régi emlékeim szerint (kb. 10 évvel ezelőtt már használtam ezt a formációt) több gépre is tudtam használni. Ma nem tudom ez hogy működik.


1. Van-e ilyen irányú tapasztalata valakinek a CHIP magazinnal?

2. Hogy működik ez a dolog?

3. A legfontosabb: hány gépre lehet használni ugyanazt a kódot?

4. Teljes értékű-e így ez a ESET víruskereső?


Köszönöm.



2021. jan. 8. 19:27
 1/9 anonim ***** válasza:

Teljes értékű de időben korlátozott.Egy hónapos kódok.

Meg kell venned-vagy előfizetned-a Chip "magazint" hogy minden hónapban megkapd friss kódot.

2021. jan. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Jobban jársz, ha egy évre megveszed. Rengeteg kedvezmény van (még nyugdijas is). Nem kell havonta kódot keresni.

[link]

[link]

2021. jan. 9. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Ezt értem, DE


Hány gépre tudom használni a kódot, egyre vagy többre?

2021. jan. 9. 05:49
 4/9 belapus ***** válasza:
Azt olvasom az újságban: "Egy e-mail címmel egy licenc igényelhető - a rendszer jelenleg 3x engedi az egyedi kódot beváltani."
2021. jan. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem két gépre adták.
2021. jan. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Bocs, megint én vagyok. Ezt írják, vagyis lehet akár 3 gépre is. De meg is kérdezheted tőlük is. [link]

[link]

2021. jan. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Csak mondom, hogy olcsóbb a licenszet külön megvenni, mint előfizetni a CHIP magazinra. Számold csak ki, hogy éves szinten mennyit fizetsz majd ki érte.
2021. jan. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia, én hardveraprón vettem egy ilyen kulcsot.

Asszem van több eszköz/több éves verzióban is.

2021. máj. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az a gond ezekkel, hogy a Behatolás megelőzési rendszer nem működik, vagy korlátozott. Csak a valódi megvásárolt kód jó. Nekem a hálózati kapcsolatokat blokkolta (tűzfal, hálózati támadások elleni védelem, botnet elleni védelem) vörösben pompázott. Megbízható. De nem magyar. ESET Internet Security.
2021. máj. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!