Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogy tudok tagot jelenteni...

Hogy tudok tagot jelenteni Discord-on?

Figyelt kérdés
Az illető troll profilokat hozott létre, nem egy szervert tönkretett és más tagok token-jét töri fel python-ban írt programokkal. Szerintem el kellene tiltani totálisan az elektronikus eszközöktől. Facebookon és más felületeken is ezt csinálja. Visszatérve a Discord szerverekhez, belebuherált a rangok jogosultságaiba is. És az én idegeimet már negyedszerre vágja gallyra. Mit lehetne tenni?

2021. febr. 11. 10:58
 1/7 anonim ***** válasza:
15%
Miért akarsz jelentgetni? Komcsi vagy? Nem tudod megoldani magadtól ezt a dolgot? Miért hisztériázol? Lehet igazából veled van a probléma, és fele se igaz abból amit itt leírsz...
2021. febr. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

De már szétmentek az idegeim pl. Lehetőleg olyan válaszoljon, aki bölvsebb és legalább 4 zöld pipa van a neve mellett.

Várom a további válaszokat

2021. febr. 11. 21:30
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
jaja vágom
2021. febr. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez mi valami játék?
2021. febr. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#2 Lol! Neked hány zöld pipa van a neved mellett?
2021. febr. 26. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Na jó, most már rohadtul kösz a válaszokat, mindenkinek ment a piros. Majd megszerzem a tokenjét az illetőnek és úgy szétbarmolom a fiókját, hogy kénytelen lesz törölni, ha nem tudtok valami jó segítséget, akkor majd én magam oldom meg :[
2021. febr. 26. 07:43
 7/7 A kérdező kommentje:
Egyikötök se volt "bölcs" mindemellett, csak trollok...
2021. febr. 26. 07:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!