Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ha letöltöm a legujabb nod 32...

Ha letöltöm a legujabb nod 32 próbaverzióját, hogy tudom megcsinálni (kóddal? ), hogy 30 nap után is működjön?

Figyelt kérdés
2010. aug. 17. 12:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Fizetsz az aktivációs kódért.


Ha olcsóbban meg akarod úszni:

Aviar AntiVir

Avast! free

Ad-Aware

Malwarebytes Anti Malware

Comodo Firewall

Spybot Search & Destroy

2010. aug. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
sokáig én is nodot használtam,próbáltam kódokat keresni amiben a google segített,de csak olyan kódokat találtam amik még 30 napot belőttek,szóval ugyan az mintha letörölnéd majd újra telepíted,de ezek az oldalak ahol kódok vannak a nod nem engedni megnyitni,káros tartalom van az oldalon vagy mi címszóval,no persze nem neked,hanem a nod-nak káros mert ingyen szerzel licenszet,szóval érdemes kikapcsolni a nodot mielőtt kódot keresel hozzá. de már nem használok semmi írtót,tudom hogy csak biztonságos oldalakon járok,nem szörfözgetek,meg gyakran van format C
2010. aug. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ezen az oldalon vannak felhasználónevek és jelszók keress egy jót és frissitsd teljes verzióra [link]
2010. aug. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

serials.ws

keresőbe nod32 és keresd meg a serial-ját

2010. aug. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
koszi, skacok aki felrakta a serialokat:)
2010. aug. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
PC Worldre előfizetsz, havonta küldik hozzá a kulcsot, ami ráadásul legális (elvileg). Amúgy nem ajánlom a töréseket hozzá, többet ártanak, mint használnak.
2010. aug. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!